نشریه ICIS – خرید نشریه و مجله ICIS ایسیس ( ای سی ای اس )

نشریه قیمت محصولات پتروشیمی ICIS

0 1,998

بازار نفت و گاز جهت حمایت از مخاطبین خود نشریه ICIS ( که شامل قیمت فرآورده های  پتروشیمی ) و دیگر نشریه های معتبر و بین المللی را به رایگان به اشتراک می گذارد. شما می توانید لینک جدیدترین شماره این نشریه را از این برگه دریافت کنید. برای دریافت نسخه ها ی هفتگی، می توانید از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید و به خرید نشریه و مجله ICIS ایسیس ( ای سی ای اس ) بپردازید.

علاقمندان میتوانند با عضویت در کانال تلگرام ما از دیگر  اطلاعات استفاده نمایند.

دانلود نشریه ICIS

جهت دانلود نشریه ICIS به تاریخ ۱۳ دسامبر وارد لینک زیر شوید.

 : ICIS Phthalic Anhydride Asia Pacific

http://s7.picofile.com/file/8378386242/ICIS.pdf.html

با عضویت در اخبار و مجله ICIS ، شما همچنان مجله را دریافت خواهید کرد و به ترکیبی از اطلاعات بی درنگ ، مهم برای تجارت و محتوای تحلیلی عمیق و آینده نگر دسترسی خواهید داشت.

مجله ICIS

تیم ویراستاران جهانی ICIS به صورت شبانه روزی گزارش می دهند تا آخرین اخبار را به شما ارائه دهند تا ابتدا تصویر کاملی از تحولات بازار و قیمت گذاری را بدست آورید.

  • اخبار جدید در مورد بازارهای شیمیایی که بر کسب و کار شما تأثیر می گذارد.
  • اخبار مربوط به حرکات ، معاملات و اطلاعیه های بازار که بر سازمان شما تأثیر می گذارد.
  • ماژور فورس ، تعطیلی و تحولاتی که بر قیمت کالاها تأثیر می گذارد.

نشریه ICIS ، به مشاغل کمک می کند تا تصمیمات استراتژیک بگیرند ، ریسک را کاهش دهند ، بهره وری را بهبود بخشند و از فرصت های جدید استفاده کنند. این نشریه با بیش از ۳۰،۰۰۰ متخصص در ۴۰ کشور جهان همکاری می کند و از داده های بزرگ و تجزیه و تحلیل های دقیق استفاده می کند تا اطلاعات درستی را به مخاطبین خود بدهد.

خرید نشریه ICIS

نشریه ایسیس به صورت هفتگی منتشر می شود و جدیدترین اخبار و قیمت های روز را اعلام می کند. از آنجایی که این نشریه قیمت بسیار زیادی دارد ما آن را با قیمت مناسب به کاربران خود به فروش می رسانیم. برای کسب اطلاع درباره قیمت خرید مجله و نشریه ICIS ایسیس ( ای سی ای اس ) می توانید از طریق تلگرام با ما در تماس باشید.

لینک کانال تلگرام:

https://t.me/joinchat/SgHN1YymDyF9mRr3

خرید مجله ICIS

شما با خرید این مجله می توانید بینش بهتری نسبت به بازار داشته باشید. این موضوع به تاجران و تولیدکنندگان محصولات نفتی کمک می کند تا محصولات خود را با قیمت درست به فروش برساند. نداشتن دید دقیق از بازار ممکن است در معاملات بزرگ زیان های بسیاری به شما وارد سازد. به همین خاطر بهتر است با اخبار و اتفاقات روز بازار جهانی پیش بروید و نسبت به آن آگاهی داشته باشید تا بتوانید بهترین نتیجه را در یک معامله پر سود را دریافت کنید.

خرید نشریه و مجله ICIS ایسیس
خرید نشریه و مجله ICIS ایسیس

ایسیس ( ای سی ای اس )

در تعریف نشریه ایسیس آماده است: ICIS منبع جهانی خدمات اطلاعاتی مستقل کالایی است – اتصال داده ها ، بازارها و مشتریان برای ایجاد یک دیدگاه قابل اعتماد جامع از بازارهای کالاهای جهانی ، امکان تصمیم گیری دقیق تر در زمینه تجارت که به بهینه سازی منابع جهان کمک می کند.

برای خرید اشتراک نشریه و مجله ایسیس – ای سی ای اس – می توانید از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید.

اشتراک نشریه ICIS

دریافت مجله هفتگی ICIS را با همان بینش منظمی که انتظار دارید دریافت خواهید کرد. علاوه بر این ، به مقالات تجزیه و تحلیل روزانه دسترسی خواهید داشت.

  • بینش عمیق تغییرات شیمیایی و تأثیر آنها بر بازارها
  • تجزیه و تحلیل تخصصی در مورد روند صنعت
  • موضوعات داغ – بدانید چه اتفاقی می افتد و چرا
  • روند عرضه و تقاضا و عوامل موثر بر آنها

مزایای استفاده

تمام اطلاعاتی که برای تصمیم گیری حیاتی در تجارت در یک بستر آنلاین و یکپارچه نیاز دارید. طیف گسترده ای از اخبار ، بینش ها و تجزیه و تحلیل ها را به راحتی مشاهده ، چاپ و بارگیری کنید.

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار و به روزرسانی ها، مستقیماً در صندوق ورودی خود، اینجا ثبت نام کنید.
شما می توانید در هر زمان اشتراک خود را لغو کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.