ساخت هاب باد فراساحلی نیویورک برای تامین انرژی

ساخت هاب باد فراساحلی نیویورک برای تامین انرژی

به گزارش بازار نفت و گاز، Equinor، BP Skanska را به عنوان مدیر ساخت و ساز برای هاب باد فراساحلی نیویورک انتخاب کرد. انتظار می رود SBMT تغییر یافته زیرساخت های قابل توجهی را برای ساخت پروژه های باد فراساحلی Empire Wind و Beacon Wind ارائه دهد، که انتظار می رود در مجموع ظرفیت 3.3GW برای تامین انرژی نزدیک به دو میلیون خانوار را داشته باشند.

ساخت هاب باد فراساحلی

Equinor و شریک آن BP، Skanska ایالات متحده آمریکا را به عنوان مدیر ساخت و ساز برای تبدیل مجتمع ترمینال دریایی بروکلین جنوبی (SBMT) در بروکلین، نیویورک (NY) به یک قطب بزرگ بادی فراساحلی انتخاب کردند.

در ابتدا، شرکت تابعه ایالات متحده Skanska مستقر در سوئد، خدمات پیش از ساخت را برای پروژه تبدیل ارائه خواهد کرد.

در مارس 2022، Equinor و BP توافقنامه ارتقاء مجتمع SBMT را با اپراتور ترمینال Sustainable South Brooklyn Marine Terminal (SSBMT) و توسعه اقتصادی شهر نیویورک (NYCEDC) امضا کردند.

راه اندازی هاب جدید

انتظار می رود این هاب جدید از پروژه های بادی در حال رشد در سواحل لانگ آیلند، از جمله پروژه های Empire Wind و Beacon Wind پشتیبانی کند.

انتظار می‌رود پروژه‌های بادی فراساحلی Empire Wind و Beacon Wind مجموعاً 3.3 گیگاوات انرژی برای تامین انرژی نزدیک به دو میلیون خانوار فراهم کنند. هر دو پروژه توسط Equinor و BP از طریق مشارکت 50-50 در حال توسعه هستند.

انتظار می رود پروژه تبدیل SBMT زیرساخت های قابل توجهی را برای ساخت دو پروژه بادی فراساحلی ارائه دهد.

پروژه پیشرفته انرژی پاک

جاستین پست، معاون ارشد Skanska ایالات متحده آمریکا گفت: Skanska از شراکت با Equinor و BP در این پروژه پیشرفته که انرژی پاک را برای میلیون ها نیویورکی تامین می کند و تعهد ما را برای ساختن جامعه ای بهتر تقویت می کند، خوشحال است.

از طریق قدرت عملیات ساختمانی و عمرانی ما در اینجا در شهر نیویورک، این پروژه نقشی حیاتی در جامعه ایفا خواهد کرد و منبع قابل توجهی از انرژی های پایدار و تجدیدپذیر را فراهم می کند، در حالی که تنوع تامین کنندگان و افزایش فعالیت اقتصادی را افزایش می دهد.

پایگاه عملیات نیروگاه های بادی

هاب جدید به عنوان پایگاه عملیات و نگهداری نیروگاه های بادی عمل خواهد کرد. این ظرفیت برای دریافت، ذخیره و پیش مونتاژ قطعات مهم برای توربین های بادی فراساحلی را خواهد داشت.

علاوه بر این، یک ایستگاه فرعی قرار خواهد گرفت که به عنوان نقطه اتصال برای اتصال برق از Empire Wind 1 به شبکه برق محلی عمل می کند.

مولی موریس، رئیس‌جمهور باد Equinor ایالات متحده، گفت: “ترمینال دریایی بروکلین جنوبی نقش مهمی در تامین انرژی خانه‌های نیویورک با انرژی باد فراساحلی ایفا می‌کند، در حالی که آب‌نمای کاری پارک سان ست را بازسازی می‌کند و فرصت‌های شغلی انرژی‌های تجدیدپذیر را ایجاد می‌کند.”

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *