11292017125635PM796638068

درباره ما

بازارنفت و گاز یا آی ار اویل مارکت که با حمایت مادی و معنوی شرکت آسیا پترو ایجاد شده است در مدت زمان کوتاه به مرجعی معتبر بین تولید کنندگان و بازیگران بازار محصولات نفتی تبدیل شده است .
از مهم ترین اهداف بازار نفت و گاز کمک به شناخت و بررسی بازار محصولات نفتی ارایه آموزش های صادراتی و تحلیل آینده بازار نفت و محصولات نفتی است. مهمترین وجه تمایز ما ارایه همه خدمات خود به صورت رایگان به مخاطبین خود میباشد.
تبدیل شدن به مهمترین و برترین مرجع تحلیلی خبری در حوزه نفت و گاز مسیولیت ما را به عنوان مرجع تجار نفت و گاز مهم کرده است .
رسالت بازار نفت حمایت از فعالین عرصه محصولات نفت و گاز به اشتراک گذاری قیمت های جهانی ٫ تحلیل و بررسی های بازار داخلی و صادراتی محصولات مختلف نفت میباشد
مخاطب ما تولید کنندگان و تجار و … بخش از صنعت میباشد ارزشمندترین و مهم ترین بخش صنعت و کسب کار این کشور هستند ما سعی مبکنیم در جهت رشد توسعه و بهبود عملکرد افراد فعال در این حوزه گام بر داریم .
بازار نفت همواره تولیدکنندگان تجار و فعالین حوزه نفت و گاز را همکار و همسیر خود میدانید و از هرگونه ایده دیدگاه و نظر جهت بهبود فعالیت خود استقبال میکند

ارتباط با ما

در صورت داشتن هرگونه انتقاد و یا پیشنهاد برای ما پیام ارسال کنید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

با ما همراه باشید