بهبود مستمر استخراج در صنعت معدن

بهبود مستمر استخراج در صنعت معدن

بهبود مستمر برای استخراج پایدار در صنعت معدن. چگونه Normet رهبری هزینه را بر عهده دارد. فلسفه کایزن، همچنین به عنوان چرخه بهبود مستمر شناخته می شود، رویکرد ایده آل برای پایداری در صنعت معدن است.

فلسفه کایزن چیست؟

کایزن رویکردی برای ایجاد بهبود مستمر بر اساس این ایده است که تغییرات مثبت کوچک و مداوم می تواند پیشرفت های قابل توجهی را به همراه داشته باشد. به طور معمول، مبتنی بر همکاری و تعهد است و در مقابل رویکردهایی است که از تغییرات اساسی یا از بالا به پایین برای دستیابی به تحول استفاده می کنند.

بهبود مستمر برای استخراج پایدار

فلسفه کایزن، همچنین به عنوان چرخه بهبود مستمر شناخته می شود، رویکرد ایده آل برای پایداری در صنعت معدن است. با استفاده از این روش، زمینه‌های بهبود شناسایی می‌شوند، فرآیندها یا تجهیزات جدید برنامه‌ریزی و اجرا می‌شوند و این تغییرات به‌طور مستمر برای شناسایی فرصت‌های بیشتر برای بهبود بررسی می‌شوند.

فلسفه کایزن در استخراج صنعت معدن

کاهش ضایعات در صنعت معدن

برای Normet، نوآوری با شناسایی محل هایی که می توان ضایعات را کاهش داد، شروع می شود، چه با به حداقل رساندن هدررفت آب، بهینه سازی کاربرد شاتکریت یا کاهش مصرف انرژی. بر خلاف بسیاری از رقبای خود، Normet چیزی بیش از ارائه ماشین آلات پایدار انجام می دهد. با مشتریان خود همکاری می کند تا به آنها کمک کند تا به طور مداوم اعتبار پایداری را بهبود بخشند.

“این برای ما سناریوی “فروش و فراموش” نیست. مارک رایان، معاون ارائه تجهیزات و فناوری جدید در Normet توضیح می‌دهد که آنچه ما واقعاً می‌فروشیم یک نتیجه است، و ماشین تنها بخشی از آن است. یکی از تفاوت‌های واضح در مورد Normet نه تنها داشتن فناوری، بلکه داشتن افرادی است که به مشتریان ما کمک می‌کنند تا از آن فناوری بهترین استفاده را ببرند و بتوانند به اهداف ایمنی، پایداری و بهره‌وری خود برسند.

بهبود مستمر برای کاهش ضایعات

خدمات حوزه و حسابرسی Normet بخشی از این ابتکار بهبود مستمر برای کاهش ضایعات و بهبود ایمنی است. رایان می‌افزاید: ما ممیزی روی تجهیزات انجام می‌دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که این تجهیزات ایمن و مطابق با مقررات هستند، اما همچنین از نقطه نظر پایداری، مقدار مناسبی از ممیزی فرآیند را برای مشتریان خود انجام می‌دهیم.

ما می‌توانیم به آنجا برویم، آنچه را که انجام می‌دهند تجزیه و تحلیل کنیم، به آنها در بهبود فرآیندهایشان کمک کنیم، ضایعات را کاهش دهیم، ابزارها و فن‌آوری‌ها را معرفی کنیم و به آنها در مدیریت این تغییرات کمک کنیم. ما همچنین به آن‌ها کمک می‌کنیم تا با داده‌هایی که از طریق سیستم‌های IoT خود ارائه می‌کنیم، روند بهبود مستمر را پیاده‌سازی کنند.

به عنوان مثال، ما رویکرد بتن پاشیده آنها را بررسی خواهیم کرد و چگونگی بهبود فرآیند را بررسی خواهیم کرد، مانند تغییر مخلوط بتن، تغییر روش کار، یا تجدید نظر در لجستیک زیرزمینی.

به‌روزرسانی روش‌های بتن پاششی

یکی از راه‌هایی که Normet می‌تواند به مشتریان خود در به‌روزرسانی روش‌های بتن پاششی خود کمک کند، اجرای راه‌حل SmartScan است. این فناوری محاسبات و نظارت خودکار ضخامت بتن پاشیده شده را برای بهبود کارایی و کاهش ضایعات فراهم می‌کند و همچنین به اپراتورها اجازه می‌دهد تا مناطقی را که ممکن است به تعمیرات و کاربرد بتن نیاز باشد از راه دور اسکن کنند.

مزایای BEVs

راه حل هوشمند دیگری که Normet ارائه می دهد SmartDrive است که با ناوگان وسایل نقلیه الکتریکی باتری دار (BEV) استفاده می شود. مزایای BEVs بسیار فراتر از مزایای معمول استفاده از وسایل نقلیه الکتریکی است، مانند عدم نیاز به حمل و نقل و استفاده از سوخت. با حذف دودهای مضر اگزوز از وسایل نقلیه دیزلی، کیفیت هوای زیرزمینی به طور قابل توجهی بهبود می یابد، که به نوبه خود زیرساخت های مورد نیاز برای سیستم های تهویه و مصرف انرژی مرتبط را کاهش می دهد.

جلوگیری از آلودگی های محیطی

Normet همچنین با مشتریان معدن کار می کند تا از آلودگی یا تأثیر بر محیط محلی جلوگیری کند. Normet با استفاده از سیستم های Charmec خود واکنش تمیزتری را در هنگام شارژ انفجاری ایجاد می کند تا میزان گاز تولید شده را کاهش دهد. این نه تنها گام مهمی در جلوگیری از آلودگی محیط زیست در نتیجه استخراج معادن است، بلکه بخش عمده ای از تحقق اهداف پایداری است که امکان ادامه عملیات را فراهم می کند. به طور مشابه، طیف وسیعی از مواد سازگار با محیط زیست مورد استفاده برای تهویه زمین و تمیز کردن تجهیزات تونل زنی، اثرات زیست محیطی را به حداقل می رساند.

برنامه‌های آموزشی پیشرفته

Normet به مشتریان خود کمک می کند تا قبل، در حین و بعد از اجرای این راه حل ها به اهداف پایدار برسند. یکی از راه هایی که تضمین می کند از محصولات خود به طور بهینه و ایمن استفاده می شود، برنامه های آموزشی است.

رایان توضیح می دهد: آموزش یکی از چیزهای اصلی است که ما به آن افتخار می کنیم. شما می توانید بهترین ماشینی را داشته باشید که تا به حال تصور شده است، اما اگر مردم ندانند چگونه از آن استفاده کنند یا از مزایای آن بهره مند شوند، تقریباً یک درب است.

ما واقعاً به خود می بالیم که در فرآیندهایی که به مشتریان خود ارائه می دهیم، استاد هستیم. بنابراین، استادان بتن پاشیده، شارژ مواد منفجره، مقیاس بندی و لجستیک، و همچنین خدمات و معیارهای جهانی.

برنامه‌های آموزشی Normet پیشرفته هستند و از شبیه‌سازهایی استفاده می‌کنند که به کارگران اجازه می‌دهد بدون اینکه آنها را در معرض خطر یا خطر آسیب یا هدر دادن تجهیزات گران قیمت قرار دهند، آموزش ببینند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *