افزایش صادرات LNG امارات به چین

,
افزایش صادرات LNG امارات به چین

به گزارش بازار نفت و گاز، ADNOC گاز قرارداد تامین LNG با پتروچاینا امضا کرد. این قرارداد، به ارزش بین 450 تا 550 میلیون دلار، به دنبال قراردادهای اخیر فروش LNG این شرکت، از جمله قراردادهای اکتشاف نفت ژاپن (JAPEX)، TotalEnergies Gas and Power، و India Oil Corporation (IOCL) است.

افزایش صادرات LNG امارات

شرکت پردازش یکپارچه گاز امارات متحده عربی ADNOC Gas قرارداد تامین LNG را با پتروچاینا اینترنشنال (PCI) که زیرمجموعه شرکت نفت و گاز چینی پتروچاینا است، امضا کرده است.

این قرارداد، به ارزش بین 450 تا 550 میلیون دلار، از حضور رو به رشد ADNOC Gas در سراسر جهان، به ویژه در بازارهای شرق و جنوب آسیا حمایت می کند.

این چندین قرارداد بین‌المللی فروش LNG را دنبال می‌کند، از جمله قراردادهایی که با Japan Petroleum Exploration (JAPEX)، TotalEnergies Gas and Power، و India Oil Corporation (IOCL).

چین بازار کلیدی برای صادرات گاز

ADNOC Gas گفت که گاز طبیعی به عنوان یک سوخت انتقالی نقش مهمی ایفا می کند و انتشار کربن کمتری نسبت به سایر سوخت های فسیلی ایجاد می کند.

شرکت گاز یکپارچه گفت، همچنین، LNG به عنوان یک ماده خام مهم در صنایع عمل می کند و کاربردهای متعددی در طیف گسترده ای از صنایع دارد و از رشد اقتصادی حمایت می کند.

احمد محمد البری، مدیرعامل ADNOC Gas گفت: “چین همچنان یک بازار کلیدی برای ADNOC گاز است و این توافق نقش ما را به عنوان تامین کننده اصلی LNG در شرق و جنوب آسیا و فراتر از آن تقویت می کند.”

همکاری بین چین و امارات

وو جونلی، رئیس PCI گفت: انرژی یک حوزه مهم همکاری بین چین و امارات است. ما از شراکت با ADNOC Gas، شرکتی که متعهد به ارائه یک منبع انرژی پایدار و قابل اعتماد با انتشار کربن کم است، شریک هستیم.

این قرارداد نشان دهنده گسترش همکاری بین دو شرکت ما است و بر تعهد PCI به ADNOC Gas به عنوان شریک جهانی ما تاکید می کند.

در ماه مه سال جاری، ADNOC گاز قرارداد سه ساله تامین LNG را با شرکت چند انرژی فرانسوی TotalEnergies Gas and Power، یکی از شرکت های تابعه TotalEnergies امضا کرد.

در ماه جولای، این شرکت یک قرارداد 14 ساله با شرکت نفت هند (IOCL) برای صادرات سالانه 1.2 میلیون تن گاز طبیعی مایع (LNG) به هند امضا کرد.

در ماه اوت، ADNOC Gas یک قرارداد پنج ساله تامین LNG به ارزش بین 450 تا 550 میلیون دلار با شرکت انرژی ژاپن پترولیوم اکتشاف (JAPEX) در ژاپن امضا کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *