افزایش تولید 14 میلیون تنی گاز مایع در کانادا

,
افزایش تولید 14 میلیون تن گاز طبیعی مایع در کانادا

به گزارش بازار نفت و گاز، فلور کار ساخت ماژول را در پروژه LNG کانادا تکمیل می کند. پس از تکمیل، پروژه LNG کانادا در کیتیمت، بریتیش کلمبیا، ظرفیت اولیه برای تولید 14 میلیون تن گاز طبیعی مایع (LNG) سالانه خواهد داشت.

تولید گاز طبیعی مایع

شرکت Fluor از تکمیل برنامه ساخت ماژول برای پروژه LNG کانادا در Kitimat، بریتیش کلمبیا، کانادا، با ورود ماژول نهایی توسط کشتی از حیاط ساخت در Zhuhai، چین خبر داده است.

این نقطه عطف نشان دهنده نقطه عطف مهمی در توسعه پایانه ای است که به مایع سازی، ذخیره سازی و بارگیری گاز طبیعی مایع (LNG) برای صادرات به بازارهای بین المللی اختصاص دارد.

پروژه LNG کانادا

رئیس گروه تجاری Fluor Energy Solutions جیم برویر گفت: نقش فلور در پروژه LNG کانادا بر تعهد ما به ارائه پروژه‌های پیچیده انرژی و مواد شیمیایی برای مشتریان خود در سراسر جهان تأکید می‌کند.

گاز طبیعی مایع شده برای انتقال انرژی ضروری است زیرا جایگزین اشکال کربن بالاتر انرژی می شود. ما مفتخریم که اولین تاسیسات بزرگ صادرات LNG کانادا را می سازیم که از امنیت انرژی جهانی پشتیبانی می کند.

این شرکت با همکاری شریک سرمایه گذاری مشترک خود، JGC Corporation، به طور فعال در بخش های مختلف پروژه LNG کانادا مشارکت دارد. مسئولیت‌های آن‌ها شامل مهندسی، تهیه، ساخت و حمل و نقل ماژول‌ها و همچنین ساخت زیرساخت‌های حیاتی پروژه، تاسیسات، سازه‌های دریایی و مخزن ذخیره LNG است.

تکمیل برنامه ساخت ماژول

در مارس 2022، این پروژه اولین ماژول مهم خود را با ارتفاع 145 فوت و وزن بیش از 5000 تن دریافت کرد. از آن زمان تاکنون، سایت پروژه در مجموع از 215 ماژول در اندازه های مختلف استقبال کرده است که با دقت قرار داده شده و مونتاژ شده اند.

رئیس تجارت Fluor LNG پیر بکلانی گفت: تکمیل برنامه ساخت ماژول یک دستاورد بزرگ برای پروژه LNG کانادا است.

“این دستاورد موفقیت رویکرد نوآورانه ساخت و ساز مدولار را برجسته می کند، که ما را قادر می سازد تا فعالیت های ساخت و ساز در محل را در حین کار با جوامع محلی، نیروی کار ماهر محلی، و محدود کردن اثرات زیست محیطی، پیش ببریم.”

سرمایه گذاری مشترک

LNG کانادا یک سرمایه گذاری مشترک بین شل، پتروناس، پتروچاینا، شرکت میتسوبیشی و شرکت گاز کره است. پس از بهره برداری کامل، این تاسیسات ظرفیت تولید اولیه 14 میلیون تن LNG در سال خواهد داشت. این پروژه به طور پیوسته در حال پیشرفت است و اولین محموله LNG قرار است در اواسط دهه جاری انجام شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *