از سرگيري جریان نفت روسیه از طریق خط لوله

,
از سرگيري جریان نفت روسیه از طریق خط لوله
از سرگيري جریان نفت روسیه از طریق خط لوله به گزارش بازار نفت و گاز ایران، مقامات روز چهارشنبه پس از تعطیلی موقت در روز سه شنبه گفتند، محموله های نفت خام روسیه به مجارستان و اسلواکی از طریق خط لوله کلیدی دروژبا از سر گرفته شده است.

از سرگيري جریان نفت روسیه به مجارستان، اسلواکی

شبکه خط لوله دروژبا از روسیه سرچشمه می گیرد و از بلاروس به اوکراین جدا می شود، جایی که دوباره جدا شده وچندین کشور در اروپای شرقی و مرکزی که به نفت آن وابسته هستند، از جمله پالایشگاه های مجارستان، اسلواکی و جمهوری چک محصور در خشکی را تامین می کند.
وزیر امور خارجه مجارستان، پیتر شیارتو، گفت که این خط لوله همچنان با فشار کم کار می کند، در حالی که وزارت اقتصاد اسلواکی بدون ارائه جزئیات بیشتر گفت که جریان از سر گرفته شده است.به گفته اپراتورهای خط لوله نفت در مجارستان و اسلواکی، جریان دروژبا به بخش‌هایی از اروپای شرقی و مرکزی روز سه‌شنبه به دلایل فنی به طور موقت متوقف شد.
MOL مجارستان (MOLB.BU) گفت که شریک اوکراینی آن به این شرکت گفته است که یک موشک روسی به یک نیروگاه برق تامین کننده برق یک ایستگاه پمپاژ اصابت کرده و منجر به توقف آن شده است.سیجارتو روز چهارشنبه در فیس بوک گفت که تعمیرات به حدی انجام شده است که امکان راه اندازی مجدد محموله های نفتی به مجارستان را “چند دقیقه قبل” فراهم کرده است.
سیجارتو گفت: «در حال حاضر، این فشار در این مرحله کم است، اما کارهای فنی در حال انجام است تا امکان از سرگیری محموله‌ها با فشار کامل معمولی در سطوح عادی فراهم شود،

برای اطلاع از پلی اتیلن در بازار ترکیه کلیک کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *