ارزیابی منطقی بنزین سنگاپور استثنائات آن در هفته جاری

ارزیابی منطقی بنزین سنگاپور استثنائات آن در هفته جاری

0 1

ارزیابی منطقی بنزین سنگاپور استثنائات آن در هفته جاری

ارزیابی

Unl 92 FOB Spore Cargo <PGAEY00

بررسی بنزین FOB سنگاپور ۹۲ RON در تاریخ ۲۶ ژوئیه ۲۰۲۱، بارگیری‌هایی که از ۱۱-۱۵ آگوست انجام شده بود، با قیمت ۸۱.۹۰ دلار در هر بشکه در نظر گرفت. دو معامله برای بارهای بعد از ۲۱-۲۵ آگوست باقیمت ۸۱.۹۰ دلار در روز انجام شد است.

ارزیابی

Unl 95 FOB Spore Cargo <PGAEZ00

ارزیابی بنزین FOB سنگاپور ۹۵ RON در ۲۶ ژوئیه ۲۰۲۱، بارگیری‌هایی را که از ۱۰-۱۴ آگوست انجام شده است را با قیمت ۸۴.۵۰ دلار در نظر گرفت.

ارزیابی

Unl 97 FOB Spore Cargo <PGAMS00

ارزیابی بنزین FOB سنگاپور ۹۷ RON در تاریخ ۲۶ ژوئیه ۲۰۲۱، در غیاب هرگونه مناقصه و یا پیشنهاد‌ها را ارزیابی شد و چیزی بین ۹۲/۹۵ inter-RON ارزیابی شد.

ارزیابی

Unl 92 FOB Arab Gulf Cargo <AAGJA00

ارزیابی محموله‌های بنزین فوب خلیج‌فارس به‌عنوان خالص حمل بار از FOB سنگاپور ۹۲ RON با استفاده از محاسبه زیر انجام شده است: قیمت ارزیابی‌شده FOB سنگاپور ۹۲ RON منهای هزینه حمل پاک محموله ۳۵۰۰۰ میلیون تنی از بندرها در خلیج‌فارس به سنگاپور.

موارد استثنا:

هیچ داده مخصوص بازار بنزین آسیا در تاریخ ۲۶ ژوئیه ۲۰۲۱ موجود نبود و ارزیابی نشد.

هیچ داده‌ای از بازار بنزین آسیا در فرآیند ارزیابی دقیق در تاریخ ۲۶ ژوئیه ۲۰۲۱ از بازار مشتقات بنزین آسیا انتشار نیافت.

ارزیابی قیمت روزانه نفت فوب فجیره

ارزیابی

FOB Fujairah <NFJSA00

ارزیابی نفت فوب فجیره در تاریخ ۲۶ ژوئیه، ارزش نفت میانگین قیمت خلیج‌فارس ۶۴۴.۴۹ $ / mt و همچنین جریان پول نقد ۲۶.۲۵ $ / mt در غیاب پیشنهاد‌ها، پیشنهاد‌ها یا معاملات در بازار نفت FOB Fujairah را در هنگام بسته شدن معاملات در نظر گرفت.

نوار نفتا MOPAG از مبادله نفتا آگوست MOPAG با قیمت ۶۴۷.۸۰ دلار در هر تن و مبادله نفتای MOPAG سپتامبر با ۶۳۷.۱۷ دلار در هر متر محاسبه می‌شود. جریان وجه نقد فوب AG در برابر جریان نقدی فوب خلیج‌فارس در عدم وجود پیشنهاد‌ها رقابتی، پیشنهاد‌ها یا معاملات ثابت‌کننده قیمت نشان‌دهنده قیمت خواهد بود.

استثناها:

هیچ داده‌ای از بازار در فرآیند ارزیابی دقیق از بازار نفتا در ۲۶ ژوئیه ۲۰۲۱ فجیره حذف نشد.

پیشنهاد‌ها Platts FOB Fujairah Naftha، پیشنهاد‌ها، معاملات

پیشنهاد‌ها: بدون پیشنهاد

پیشنهاد‌ها: بدون پیشنهاد

معاملات: بدون معاملات است

تحلیل بازار سوخت جت آسیا و خاورمیانه

خدمه شرکت‌های هواپیمایی در سنگاپور به‌تدریج به آسمان بازگشتند

چشم‌انداز سفر هوایی منطقه‌ای همچنان ضعیف است

بازار سوخت و سوخت نفتی FOB سنگاپور در تاریخ ۲۶ ژوئیه نسبتاً پایدار دیده شد، اما با کاهش تقاضای سفر هوایی تقاضای ضعیف‌تری مشاهده شد.

در اواخر ماه اوت / سپتامبر گسترش سوخت جت/ نفت سفید در منفی ۱۴ سنت در روز در ۰۸:۳۰ GMT انتها از سشن زمانی بازار آسیا در ۲۳ ژوئیه ارزیابی شد، سه روز متوالی با دامنه تغییر سه سنتی. در ساعت ۰۳:۰۰ به‌وقت گرینویچ ۲۶ ژوئیه، مقدار روزانه آن بدون تغییر در منفی ۱۴ سنت در هر بیت باقی‌مانده است.

منابع صنعتی گفتند که این تقاضا با توجه به تقاضای شدیدتر و علاقه به خرید از اروپا موردحمایت قرار گرفت.

یک فعال بازار بابیان اینکه چشم‌انداز هواپیمایی گفت: نشان داده‌شده است که واکسیناسیون در برابر نوع دلتا موثر است، بنابراین برای کشورهای غربی مانند انگلیس، ایتالیا و آلمان با میزان واکسیناسیون بالاتر نگران‌کننده به نظر نمی‌رسد. در آسیا به دلیل افزایش موارد ابتلا در بسیاری از مناطق منطقه همچنان ناامیدکننده است.

بسیاری از کشورهای آسیا هنوز با افزایش موارد COVID-19 روبه‌رو هستند. طبق گزارش رسانه‌های محلی در تاریخ ۲۵ ژوئیه، رئیس‌جمهور اندونزی، جوکو ویدودو، از تمدید محدودیت‌های اضطراری تا ۲ اوت برای جلوگیری از افزایش موارد ابتلا به COVID-19 خبر داد. در همین حال، کره جنوبی نیز قوانین سختگیرانه اجتماعی را اعمال کرده و هشدار داده است که ممکن است به دلیل فصل تعطیلات تابستان تجدید حیات بیشتر COVID-19 اتفاق افتد.

در گزارش رسانه‌های محلی در تاریخ ۲۶ ژوئیه، خدمه شرکت‌های هواپیمایی در سنگاپور به دلیل بهبود شرایط COVID-19 به‌تدریج در حال بازگشت به آسمان هستند و بر اساس همین گزارش‌ها، در حال حاضر حدود ۹۰٪ از خلبانان شرکت‌های هواپیمایی محلی، حداقل یک‌بار در ماه پرواز می‌کنند، این‌ها گام‌های تدریجی به سمت بهبودی شرایط بازار سوخت جت هستند.

علی‌رغم خوش‌بینی‌ها، بااین‌وجود، ناظران صنعت هوایی اظهار داشتند که تعداد مسافران و پروازها هنوز از سطح قبل از همه‌گیری کمتر است.

یک منبع صنعتی گفت: ممکن است در سه‌ماهه چهارم، بازگشایی مرزها افزایش داشته باشد … اما احتمالاً تا سال ۲۰۲۲ شاهد افزایش چشمگیر پروازها نخواهیم بود.

در تاریخ ۲۳ ژوئیه در پایان سشن زمانی بازار آسیا در ساعت ۰۸۳۰ GMT، جریان پول نقد جت سوخت / نفت سفید FOB روزانه ۳ سنت کاهش یافت، در قیمت منفی ۹ سنت در روز به‌طور میانگین جفت محصول قیمت سوخت جت به نفت سفید سنگاپور ارزیابی شد.

ارزیابی منطقی قیمت روزانه سوخت جت سنگاپور

ارزیابی جفت محصول سوخت جت / نفت سفید FOB سنگاپور در تاریخ ۲۶ ژوئیه بر اساس ورودی‌های زیر انجام شد:

دوره متوسط بارگیری با در نظر گرفتن پیشنهاد برای بارگیری محموله بعد از ۱۵ تا ۱۹ آگوست در MOPS منهای ۱۰ سنت در روز، منهای ۱۵ سنت در هر b در میانگین معیار ارزیابی سوخت جت / نفت سفید Platts سنگاپور ارزیابی شده است.

دوره بارگیری برگشتی و دوره بارگیری اصلی به ترتیب در MOPS منهای ۱۷ سنت در b و MOPS منهای ۱۶ سنت در هر b ارزیابی شد که نشان‌دهنده حرکت در دوره میانی بارگیری است.

استثناها:

هیچ داده‌ای از بازار از تاریخ ۲۶ ژوئیه سنگاپور سوخت / نفت سفید بازار حذف نشد.

ارزیابی:

FOB Fujairah cargo <AFUJF00:

ارزیابی سوخت جت / نفت سفید فوب فجیره در تاریخ ۲۶ ژوئیه با در نظر گرفتن قیمت‌های موجود در بازار سوخت / نفت سفید جت فوب خلیج‌فارس باقیمت پایین ۷۰ سنت / b به ازای میانگین بازار خلیج‌فارس ارزیابی شد. این ارزیابی‌ها برای معاملات باری اخیر که در خاورمیانه انجام می‌شود تأثیر دارد.

استثنا:

هیچ داده‌ای از بازار در تاریخ ۲۶ ژوئیه ۲۰۲۱، بازار سوخت و نفت سفید Fujairah Jet درروند ارزیابی حذف نشد.

قیمت‌های معاملات و پیشنهاد‌ها سوخت جت سنگاپور:

پیشنهاد‌ها سوخت جت FOB Straits: پیشنهاد‌ها شرکت بی پی برای MOPS -0.30 در اوت ۱۰-۱۴ ۲۵۰kb (قیمت‌گذاری معتبر ۱۰-۱۶ آگوست)

پیشنهاد‌ها سوخت جت FOB Straits: پیشنهاد‌ها شرکت بی پی برای MOPS -0.30 در آگوست ۱۵-۱۹ ۲۵۰kb (قیمت‌گذاری معتبر ۱۳-۱۹ آگوست)

پیشنهاد‌ها سوخت جت FOB Straits: پیشنهاد‌ها شرکت بی پی برای MOPS -0.30 در آگوست ۱۵-۱۹ ۲۵۰kb (قیمت‌گذاری معتبر ۲-۶ آگوست)

پیشنهاد‌ها سوخت جت FOB Straits: پیشنهاد‌ها شرکت بی پی برای MOPS -0.30 در آگوست ۲۰-۲۴ ۲۵۰kb (قیمت گذاری معتبر ۱۸-۲۴ آگوست)

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار و به روزرسانی ها، مستقیماً در صندوق ورودی خود، اینجا ثبت نام کنید.
شما می توانید در هر زمان اشتراک خود را لغو کنید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.