ارگوس نیتروژن – خرید مجله آرگوس نیتروژن

ارگوس نیتروژن

ارگوس نیتروژن Argus Nitrogen یک منبع کامل از اخبار بازار نیتروژن را در اختیار شما قرار می دهد. سرویس نیتروژن آرگوس جامع ترین منبع صنعت برای هوشمندی بازار نیتروژن فوری و بدون وقفه است. خدمات جهانی آرگوس نیتروژن ارزیابی های روزانه و هفتگی قیمت و همچنین بینش عملی در مورد تحولات کلیدی بازار، معاملات لحظه ای، تجارت بین المللی، تفسیر بازار و اخبار بازار در زمان واقعی را ارائه می دهد.

شما می توانید از طریق پلتفرم آنلاین، Argus Direct، سرویس ایمیل ما و برنامه های تلفن همراه، به تمام محتوا، قیمت ها و داده های بازار قابل دانلود دسترسی داشته باشید. البته قیمت های مجله ارگوس نیتروژن بسیار گران است. شما می توانید برای خرید ارزان تر نشریه ارگوس با ما تماس حاصل فرمایید.

ارگوس نیتروژن

ارگوس نیتروژن Argus Nitrogen یک شرکت ثبت شده خصوصی در انگلیس است که ارزیابی قیمت و تجزیه و تحلیل بین المللی بازار نیتروژن و سایر بازار های کالایی را منتشر می کند. خرید آرگوس نیتروژن هزینه های زیادی را بر تولیدکنندگان و تجار خرد تحمیل می کند. لذا بازار نفت و گاز امکان خرید اشتراک آرگوس را با قیمت ارزان و بدون نیاز به پرداخت دلار جهت حمایت از همکاران عزیز فراهم نموده است. همکاران گرامی می توانند با کمترین هزینه نسبت به قیمت اصلی مجله آرگوس نیتروژن را از ما بخرند.

راه های پشتیبانی

واتس اپ: 09337813003
ایمیل: iroilmarket2@gmail.com

مجله ارگوس نیتروژن

ارزیابی قیمت روزانه نیتروژن

به دنبال مشاوره عمیق با بازار و کار دقیق در تیم تحریریه جهانی آرگوس نیتروژن، یک ابتکار جدید هیجان انگیز برای ارائه ارزیابی روزانه قیمت اکنون به عنوان بخشی از سرویس نیتروژن آرگوس گنجانده شده است. این نشریه روزانه – Argus Nitrogen Daily – مزایای منحصر به فردی را ارائه می دهد، از جمله:

اطمینان بیشتر

افزایش فرکانس قیمت به شما وضوح فوری برای بازارهای نوسان می دهد

ریسک کمتر

نقاط داده اضافی تضمین می کند که محاسبات تجاری شما قوی تر است.

نتایج هوشمندانه تر

داده های روزانه پیچیده ترین تحلیل داده ها و ابزارهای معاملاتی الگوریتمی را تقویت می کند.

رویکرد مطمئن

آرگوس بزرگترین تیم تحریریه را با بیشترین گستره جغرافیایی و دقیق ترین تبعیت روش شناختی در اختیار شما قرار می دهد.

قیمت های روزانه ارزیابی شده عبارتند از: Prilled: China fob; گرانول: فوب مصر; برزیل cfr; و Nola (خلیج ایالات متحده) fob $/st.

ارزیابی قیمت روزانه نیتروژن

ارزیابی هفتگی قیمت نیتروژن

آرگوس نیتروژن یک نشریه هفتگی جامع با به‌روزرسانی‌های منظم اخبار به عنوان بخشی از این سرویس ارائه می‌شود. گزارش ارگوس شامل ارزیابی قیمت تمام محصولات کلیدی نیتروژن در بازارهای صادراتی و مقصد است.

بازارهای تحت پوشش

اوره پر شده (از جمله فوب بالتیک و فوب چین)
اوره گرانول (شامل فوب خاورمیانه؛ فوب مصر؛ فوب نولا (خلیج ایالات متحده) $/st؛ و برزیل cfr)
سولفات آمونیوم (شامل گرید فوب کاپروی چین و گرید کاپروی cfr برزیل)
نیترات آمونیوم (از جمله فوب بالتیک)
UAN (از جمله فوب دریای سیاه)

ویژگی های کلیدی

اخبار و تحلیل های منظم از تیم های مستقر در تمام مناطق در سراسر جهان
مقایسه قیمت نقطه ای، اقتصاد حمل و نقل، تجزیه و تحلیل فرصت آربیتراژ
قیمت گاز طبیعی (هنری هاب و TTF در ماه آینده)
خلاصه ای از معاملات کلیدی هفته
تحلیل تعهد تولیدکننده
چشم انداز 30 تا 60 روزه رو به جلو
داده های کلیدی صادرات و واردات
تجزیه و تحلیل سطوح سهام در بازارهای کلیدی

مجموعه داده های اختصاصی Argus

معاملات نقطه نیتروژن
واردات اوره اروپا
صادرات سولفات آمونیوم
واردات سولفات آمونیوم
راه حل های UAN واردات
صادرات راه حل UAN
ترکیب کشتی ها
داده های تجاری تاریخی

مشتریانی که سود می برند

مشترکین آرگوس نیتروژن شامل تولید کنندگان کود، شرکت های بازرگانی، واردکنندگان و توزیع کنندگان، آژانس های خرید، مؤسسات مالی، شرکت های لجستیک، تعاونی ها، سازمان های دولتی و کشاورزان در سراسر جهان هستند، اما محدود به آن ها نیستند.

نمونه های استفاده آرگوس نیتروژن

در زیر نمونه هایی از نحوه استفاده برخی از مشتریان از این سرویس آورده شده است:

تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان از کود آرگوس برای قیمت‌گذاری انتقال و شاخص‌سازی قراردادها برای پردازش، تهیه و فروش مواد خام و محصولات نهایی استفاده می‌کنند.

معامله گران از هوش تحلیل گران ارگوس برای شناسایی فرصت های آربیتراژ و مذاکره و انجام معاملات و قراردادها استفاده می کنند.

تیم های تدارکات برنامه های خود را مدیریت می کنند و عملکرد گذشته را با بینش آرگوس تجزیه و تحلیل می کنند.

تحلیلگران صنعت تجزیه و تحلیل قوی از چشم انداز رقابتی یک شرکت، عملکرد درآمد و تجزیه و تحلیل احتمالی سرمایه گذاری ایجاد می کنند.

دولت‌ها از ارزیابی‌های قیمت ما برای فرآیندهای معیار، مالیات و ارزش‌گذاری استفاده می‌کنند.

مؤسسات مالی از قیمت گذاری و تجزیه و تحلیل کود آرگوس برای حمایت از فرآیندهای تأمین مالی برای مشاغل کشاورزی، تولیدکنندگان و پروژه های سرمایه گذاری مستقل استفاده می کنند.

عمده فروشان مقادیر زیادی کود را به کشاورزان و فروشگاه های خرده فروشی می فروشند و به ارزیابی قیمت و داده های بازار آرگوس، از جمله اطلاعات حمل و نقل و تدارکات وابسته هستند.

تعاونی ها و خرده فروشان برای مذاکرات قیمت در توزیع محصولات از طریق فروشگاه های خرده فروشی داخلی به ارزیابی قیمت کود و ارزیابی های بازار آرگوس نیتروژن متکی هستند.

بررسی بازار نیتروژن

سهولت در دسترس بودن اوره در شرق و غرب سوئز، جریان تجاری فعلی این کود نیتروژنی کلیدی را شکل داده است. علیرغم چالش‌های ناشی از همه‌گیری کووید-19، بازارهای وارداتی کلیدی مانند هند، استرالیا و آمریکای لاتین همچنان قوی هستند. اما مازاد عرضه ساختاری و نقش چین به‌عنوان یک صادرکننده نوسانی منجر به نوسانات مداوم قیمت‌ها شده است زیرا این بازار به سرعت در حال حرکت به تعادل می‌رسد، بیشتر در طول دوره‌های تقاضای بالا فصلی. در پاسخ به توسعه اساسی بازار، گزارش قیمت روزانه آرگوس نیتروژن ارائه می شود. موسسه آرگوس در یک حرکت پیشگامانه برای این صنعت، اکنون به طور دقیق و قابل اعتماد قیمت اوره را به صورت روزانه ارزیابی می کند.

علاوه بر اوره، پوشش گسترده نیتروژن آرگوس شامل UAN، نیترات آمونیوم و سولفات آمونیوم است. تیم تحریریه مجرب و شبکه گسترده دفاتر در سطح جهانی ارگوس نیتروژن را قادر می سازد تا این بازارها را به طور فشرده و جامع پوشش دهد، در حالی که مجموعه خدمات ارگوس طیف کاملی از گزارش قیمت، چشم انداز کوتاه مدت، چشم انداز میان مدت تا بلندمدت و راه حل های مشاوره سفارشی را پوشش می دهد.

خرید آرگوس نیتروژن

بازار نفت و گاز به منظور حمایت از مشتریان خود، مجله آرگوس نیتروژن را که شامل قیمت فرآورده های نیتروژن است، با قیمت ارزان به فروش می رساند. همچنین برخی از شماره های نشریه ارگوس نیتروژن را به صورت رایگان به اشتراک می گذارد. برای خرید اشتراک مجله آرگوس نیتروژن می توانید با ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *