ایسیس پلیمر و پلی اتیلن

ایسیس پلیمر

ایسیس پلیمر و ایسیس پلی اتیلن ICIS Chemical Business گردآوری اخبار رویدادهای کلیدی، آخرین حرکات قیمت و روند عرضه و تقاضا، جزئیات پروژه های جدید، بررسی کارخانه های جدید و تعطیلی، دو پروفایل شیمیایی و چشم انداز بلندمدت بازار را ارائه می دهد. اطلاعات هفتگی تولید و تقاضای اخیر را برای یک محصول خاص، از جمله تاریخچه قیمت، ارائه می دهد. در ایسیس پلیمر و پلی اتیلن مشخصات حدود 50 ماده شیمیایی به روز می شود و بازارهای آمریکا، اروپا و آسیا را پوشش می دهد.

نشریه ایسیس

ایسیس پلیمر و پلی اتیلن یک سرویس اختصاصی که اخبار و بینش های صنعت پلیمر را پوشش می دهد. ICIS یک سرویس خبری در حوزه پتروشیمی است. آخرین اخبار و تحلیل های کارشناسی مواد پلیمری را از سراسر بازارهای پتروشیمی جهان دنبال کنید. سرویس خبری ICIS News تمام اطلاعاتی را که برای اطمینان از اتخاذ تصمیمات تجاری بهتر با پشتوانه داده ها نیاز دارید، جمع آوری می کند.

برای خرید ایسیس پلیمر و ایسیس پلی اتیلن می توانید با ما تماس بگیرید. ما این نشریه را با قیمتی پایین تر از قیمت دلاری آن به فروش می رسانیم. همکاران گرامی می توانند از راه های ارتباطی زیر با ما تماس حاصل کنند:

راه های پشتیبانی

واتس اپ: 09337813003
ایمیل: iroilmarket2@gmail.com

ایسیس پلیمر

بازارهای پلیمر بسیار پیچیده هستند. سرویس قیمت گذاری جدید ایسیس پلیمر نمای کاملی از بازارهای polymer ارائه می دهد و با پوشش قیمت هفتگی قابل اعتماد، به بازار غیرشفاف نور می تاباند. سرویس قیمت گذاری ایسیس پلیمر مزایا و بینش هایی را برای همه ذینفعان زنجیره تامین پلاستیک فراهم می کند.

برای تجار با اهداف پایداری عمومی مرتبط با استفاده از پلاستیک، یک دیدگاه آماده در مورد پویایی قیمت گذاری برای این بازار به آنها کمک می کند تا بفهمند چقدر باید برای مواد بپردازند و چگونه شرایط بازار ممکن است بر هزینه های کلی تأثیر بگذارد. همچنین قیمت‌گذاری مستقلی را برای مبدل‌ها فراهم می‌کند تا در مقایسه با تولیدکنندگان پلیمری بکر، قیمت‌ها را برای درک تأثیر آن بر بازارهایشان بررسی کنند.

ارزش بازار جهانی پلیمرها در سال 2019 به حدود 533.6 میلیارد دلار رسیده بود. کارشناسان بازار پیش بینی می‌کنند که در طول بازه زمانی سال‌های 2020 تا 2030 این بازار با نرخ ترکیبی سالانه رشد 5.1 درصد، ارزش بازار به 838.5 میلیارد دلار برسد.

رشد عمده بازار در طول دوره پیش بینی به افزایش تقاضا برای محصولات پلیمری نسبت داده می‌شود. از پلیمرها به صورت عمده در صنایعی مانند بسته بندی، خودروسازی، نساجی، الکترونیک و غیره استفاده می‌شود. در بازار جهانی پلیمرها، مواد ترموپلاستیک پیشتاز هستند. علت محبوبیت این پلیمرها، تقاضای بالا برای استفاده از آن‌ها در صنعت بسته بندی است.

ایسیس پلی اتیلن

پلی اتیلن با خواص منحصر به فرد و تطبیق پذیری خود، یک کالای جهانی ارزشمند است که بر صنایع کلیدی از بسته بندی و خودرو گرفته تا برق و خانگی تأثیر می گذارد. توانایی آن برای تولید در مصارف نهایی مختلف مانند قطعات پلاستیکی خودرو و منسوجات، پلی اتیلن را به بازاری ضروری برای درک و پیمایش تبدیل کرده است. حتی کوچکترین تغییر می تواند مهم ترین تأثیر را داشته باشد. به همین دلیل است که کارشناسان ایسیس پلی اتیلن در بازارهای سراسر جهان جاسازی شده‌اند و پیشرفت‌های مؤثر بر پلی‌پروپیلن را نظارت، ردیابی و درک می‌کنند تا بتوانید با اطلاعات درست بهترین تصمیم‌ها را بگیرید.

بازار پلی اتیلن دارای سریع‌ترین رشد نسبت به سایر پلیمرها است علت این امر افزایش فعالیت‌های تولیدی با استفاده از این پلیمر است. کارشناسان بازار پیش بینی کرده‌اند که پلی اتیلن به عنوان یک ماده اولیه برای سایر صنایع، دارای سریع‌ترین رشد بین سایر پلیمرهای بازار باشد.

نشریه ایسیس یک منبع جهانی خدمات اطلاعاتی مستقل کالا، خدمات قیمت گذاری جدیدی را برای پلی اتیلن (PE) اعلام می کند. سرویس قیمت گذاری هفتگی، قیمت گذاری قابل مقایسه و اطلاعات ارزشمندی را ارائه می دهد تا به معامله گران کمک کند تا تصمیمات موثری برای خرید و فروش داشته باشند و شفافیت را در مذاکرات قرارداد بیاورند.

ایسیس پلی اتیلن

بررسی بازار توسط ایسیس

در ICIS، کشف می‌ شود که دقیقاً چه چیزی بازارهای پلیمر و پلی‌ اتیلن را هدایت می‌کند و داده‌ها و اطلاعات را به سطح بعدی می‌آورد تا شما را قادر سازد تا با بینش بهتر واکنش نشان دهید. نشریات ایسیس پلیمر و ایسیس پلی اتیلن وجود دارند تا شفافیت بازار را برای شما به ارمغان بیاورد و اطلاعاتی در سطح جهانی را در بازار از طریق شبکه بی نظیر کارشناسان جهانی خود ارائه کند.

گزارش هفتگی قیمت کالا

در نشریه ایسیس قیمت انواع پلاستیک کالایی PE-LD، PE-HD، PP و PS در جهان ارائه شده است. داده ها توسط بهترین کارشناسان دنیا پردازش شده اند. مجموعه ابزار قیمت گذاری ایسیس به تولیدکنندگان و تجار صنعتی کمک می کند تا بفهمند چگونه تغییرات قیمت و بازار به طور بالقوه بر استراتژی منبع یابی و هزینه کلی و جاه طلبی های پایداری آنها تأثیر می گذارد.

ICIS چیست؟

سرویس خبری icis پلیمر و پلی اتیلن مجله تخصصی در زمینه محصولات پتروشیمی است که به صورت آنلاین منتشر می شود. این نشریه علاوه بر اخبار و رویدادهای مرتبط با این حوزه، قیمت محصولات پلیمری را به همراه تحلیل های تخصصی پوشش می دهد. اطلاع از آخرین اخبار حوزه پتروشیمی به تجار و سرمایه گذاران کمک می کند تا دید بهتری به بازار داشته باشند.

ICIS آخرین اطلاعات بازار و اخبار محصولات پلیمری را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد به آخرین به روز رسانی ها و تجزیه و تحلیل بازارهای جهانی پتروشیمی، در یک مکان دسترسی داشته باشید. کارشناسان ICIS News مقالات کلیدی پتروشیمی را هر ماه مدیریت می‌کنند تا مطمئن شوند که در صورت نیاز، آخرین روندها و دیدگاه‌ها را برای شما به ارمغان می‌آورند و به شما امکان می‌دهند از آخرین تحولات بازار و روندهای نوظهور مطلع شوید.

ICIS پلیمر و پلی اتیلن

قیمت گذاری مواد پلیمری

قیمت گذاری مواد پلیمری بخش مهمی از اقتصاد دایره ای پلاستیک است. رشد سریع حجم در این بازار به معنای افزایش ریسک قیمت و نیاز به نمایه سازی در قراردادها به یک شاخص قابل اعتماد است. حتی بدون نمایه سازی، نیاز به قیمت گذاری قابل اعتماد برای مذاکره و برنامه ریزی ضروری است.

ابزار قیمت گذاری ایسیس پلیمر و ایسیس پلی اتیلن مکمل ابزارهای فعلی ارائه اطلاعات در مورد polymer در جهان است. این راه‌حل‌ها به رفع چالش‌های قیمت‌گذاری و تامین منابع برای این بخش مهم کمک می‌کند.

خرید نشریه ایسیس

تیم اختصاصی ایسیس پلیمر و ایسیس پلی اتیلن متشکل از کارشناسان در سرتاسر جهان اخبار و تحلیل‌های پیشرفته را ارائه می‌کنند تا درک عمیق‌تری از مسائل منطقه‌ای و عوامل بازار مؤثر بر بازار مواد پلیمری در سراسر جهان به شما ارائه دهند. بیش از هر زمان دیگری، بینش پویا برای هدایت روندهای بازار و نوسانات در بازارهای کالاهای پلیمری ضروری است. با ارائه اخبار فوری در سراسر تجارت جهانی مواد پلیمری و پلاستیک، آخرین عناوین سرویس خبری ICIS را به محض انتشار دریافت کنید. برای خرید این نشریه می توانید با ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *