تعداد دکل های نفتی آمریکا همراه با قیمت نفت خام کاهش می یابد

,
تعداد دکل های نفتی آمریکا همراه با قیمت نفت خام کاهش می یابد

به گزارش بازار نفت و گاز، تعداد کل دکل‌های حفاری فعال در ایالات متحده هفته گذشته دوباره کاهش یافت. تعداد کل دکل ها مجدداً با 4 کاهش به 776 رسید. 197 دکل بیشتر از تعداد دکل ها این بار در سال 2021 و 299 دکل کمتر از تعداد دکل ها در ابتدای سال 2019، قبل از همه گیری بوده است. دکل‌ های نفتی آمریکا در این هفته با 5 کاهش به 620 رسید. دکل‌های گازی با 1 افزایش به 154 رسید.

تعداد دکل‌ها در حوضه پرمین در این هفته 350 دکل ثابت ماند. دکل‌های ایگل فورد با 1 کاهش به 71 دستگاه رسید. تعداد پراکنش فراکسیون Primary Vision، تخمینی از تعداد خدمه تکمیل چاه‌های ناتمام، مقرون‌ به‌ صرفه‌تر از منابع مالی نسبت به حفاری چاه‌های جدید ، در هفته منتهی به 9 دسامبر کاهش یافته است. این 10 خدمه کمتر از یک ماه پیش و 18 عدد بیشتر از این زمان در سال گذشته است.

بر اساس آخرین برآوردهای هفتگی EIA، تولید نفت خام در ایالات متحده در هفته منتهی به 9 دسامبر به سطح 12.1 میلیون بشکه در روز کاهش یافت و در هفته قبل به 12.2 میلیون بشکه در روز افزایش یافت. سطح تولید ایالات متحده در سال جاری تاکنون 400 هزار بشکه در روز و نسبت به سال گذشته 400 هزار بشکه در روز افزایش یافته است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *