بررسی بازار سولفات آمونیوم در هفته منتهی به 12 ژانویه

بررسی بازار سولفات آمونیوم در هفته منتهی به 12 ژانویه

بررسی بازار سولفات آمونیوم; اختصاصی بازار نفت گاز پتروشیمی:

سولفات آمونیوم استاندارد در این هفته به ۱۷۰ تا ۱۸۲ دلار براساس تر م فوب چین رسید. یک محموله ۸۰۰۰ تنی به قیمت ۱۸۲ دلار در هر تن برای حمل در ماه فوریه مورد معامله قرار گرفت و قیمت هرتن از این محموله ۱۷۰ دلار بود. همچنبن یک محموله ۲۰,۰۰۰ تنی از سولفات آمونیوم استاندارد برای حمل در ماه فوریه به قیمت ۱۷۰ دلار در هر تن به از جنوب چین مورد معامله قرار گرفت ولی هنوز مورد تایید نهایی قرار نگرفته است.

تقاضا برای خرید سولفات آمونیوم کم است و معامله جدیدی در این خصوص در هفته منتهی به ۱۲ ژانویه صورت نگرفته است. سولفات آمونیوم گرانول در حدود ۳۶۰ تا ۳۷۰ دلار براساس ترم فوب بوده است. یک محموله ۳۰۰۰ تنی از سولفات آمونیوم برای حمل در ماه فوریه به مقصد بلژیک و به قیمت ۳۷۰ دلار در هر تن مورد معامله قرار گرفت. کارخانجات تولید سولفات آمونیوم در اروپا در حال حاضر با ظرفیتی کمتر از ۵۰ درصدکار می کنندودر ماه فوریه نیز به دلیل تعمیرات، ظرفیت تولید باز هم کاهش می یابد.

در این هفته استعلام‌های بیشتری برای سولفات آمونیوم ارسال شد. یک تولید کننده در جنوب چین یک استعلام برای فروش ۶۰۰۰ تا ۷۰۰۰ تن سولفات آمونیوم استاندارد برای حمل در ماه فوریه به مقصد جنوب شرق آسیا دریافت نمود. یک تولید کننده دیگر نیز یک محموله ۲۰,۰۰۰ تنی و یک محموله ۳۰,۰۰۰ تا ۶۰,۰۰۰ تنی برای حمل در ماه‌های فوریه و مارس به مقصد ترکیه دریافت نمود.

منبع: پلتس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *