افزایش محصولات پتروشیمی بندر امام به 40 محصول

,
افزایش محصولات پتروشیمی بندر امام به 40 محصول

به گزارش بازار نفت و گاز، مدیرعامل پتروشیمی بندر امام امروز (شنبه، ۱۴ آبان‌ماه) در همایش «توسعه روابط با شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور» که به همت شرکت پتروشیمی بندر امام برگزار شده است، از افزایش محصولات پتروشیمی در پنج سال آینده از ۳۱ محصول کنونی به ۴۰ محصول خبر داد. 

افزایش محصولات پتروشیمی بندر امام از دید مدیرعامل و راهکار

سپهدار انصاری‌نیک تأکید کرد: همیشه جوامع نوآور در تاریخ ماندگار هستند و چالش‌های جهان با دانش رفع می‌شوند. وی با اشاره به اینکه باید برای مبانی نوآوری از تجربه و علم استفاده کرد، افزود: باید از روش شناخت علمی متناسب با موضوع برای کیفیت و طراحی محصولات و حل مسئله استفاد، در غیر این صورت به نتیجه مطلوبی دست پیدا نمی کنیم، یا اینکه پروژه در نیمه‌ راه متوقف می‌شود.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندر امام به برگزاری این همایش براساس نیازها و مسائل این مجتمع اشاره و اظهار کرد: طرح‌های توسعه‌ای ادامه دارد و شرکت پتروشیمی بندر امام همچنان به پویایی روند کار خود ادامه می‌دهد.

به گفته انصاری‌نیک، درحال حاضر ۳۱ محصولی که در شرکت پتروشیمی بندر امام تولید می‌شود در پنج سال آینده به ۴۰ محصول می‌رسد.

پتروشیمی بندر امام

پتروشیمی بندر امام

وی ادامه داد: پتروشیمی بندر امام برای شرکت‌های فناور بسته‌های تشویقی در نظر خواهد داشت این شرکت‌ها علاوه بر الگو سازی برای سایر صنایع به حل مسائل این شرکت هم کمک کنند.

از امروز (شنبه، ۱۴ آبان‌ماه)، به‌مدت دو روز همایش «توسعه روابط با شرکت‌های دانش بنیان و فناور» توسط شرکت پتروشیمی بندر امام در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار می‌شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *