سرمایه گذاری کانادا در اکتشافات زمین گرمایی در آلبرتا

سرمایه گذاری کانادا در اکتشافات زمین گرمایی در آلبرتا

به گزارش بازار نفت و گاز، کانادا در اکتشافات زمین گرمایی در آلبرتا سرمایه گذاری می کند. به عنوان بخشی از این تعهد، کانادا در حال توسعه استقرار انرژی های تجدیدپذیر هوشمند و فعال کردن فناوری های نوسازی شبکه در جوامع مختلف در سراسر کشور برای حمایت از انتقال انرژی پاک و مبارزه با تغییرات آب و هوایی است.

اکتشافات زمین گرمایی در آلبرتا

دولت کانادا انتقال ما به اقتصاد کم کربن در کانادا را از طریق سرمایه گذاری های استراتژیک و مشارکت های نوآورانه پیش می برد. به عنوان بخشی از این تعهد، کانادا در حال توسعه استقرار انرژی های تجدیدپذیر هوشمند و فعال کردن فناوری های نوسازی شبکه در جوامع مختلف در سراسر کشور برای حمایت از انتقال انرژی پاک و مبارزه با تغییرات آب و هوایی است. انرژی زمین گرمایی یکی از انواع انرژی های پاک و تجدیدپذیر است که به کانادا در دستیابی به اهداف بلندپروازانه اقلیمی ما کمک می کند.

امروز، محترم جاناتان ویلکینسون، وزیر منابع طبیعی، از سرمایه گذاری 5 میلیون دلاری در Novus Earth برای اجرای یک مطالعه طراحی مهندسی جلویی (FEED) برای پروژه انرژی زمین گرمایی Latitude 53 در جامعه هینتون، آلبرتا خبر داد.

اکتشاف منابع زمین گرمایی

بودجه ارائه شده برای پروژه Latitude 53 به Novus Earth در ادامه اکتشاف منابع زمین گرمایی کمک می کند و منابع حیاتی را برای پیشبرد پروژه فراهم می کند. به طور خاص، این وجوه از طریق مطالعات امکان سنجی فنی و FEED و همچنین از طریق حمایت از مشارکت جامعه و ابتکارات آموزشی ماهرانه که برای موفقیت پروژه ضروری است، به کاهش ریسک پروژه کمک خواهد کرد.

مزایای اجتماعی-اقتصادی برای هینتون و جوامع بومی اطراف که توسط این پروژه حمایت می شود، از طریق توسعه مهارت، فرصت های آموزشی و برنامه درسی، اشتغال طولانی مدت و افزایش برابری، تنوع و شمول امکان پذیر شده است.

Novus Earth و سازمان ملی تحقیقات Mitacs نیز در این پروژه مشارکت دارند و کل سرمایه گذاری را به نزدیک به 6.6 میلیون دلار می رساند.

تامین بودجه پروژه

بودجه فدرال برای این پروژه توسط برنامه منابع طبیعی تجدیدپذیر و مسیرهای برق رسانی هوشمند (SREPs) در کانادا ارائه می شود، یک برنامه چهار ساله به مبلغ 964 میلیون دلار که از انرژی های تجدیدپذیر هوشمند و پروژه های نوسازی شبکه برق پشتیبانی می کند. این برنامه به طور قابل توجهی انتشار گازهای گلخانه ای را با امکان افزایش ظرفیت انرژی تجدیدپذیر کاهش می دهد که خدمات شبکه ضروری را ارائه می دهد و در عین حال از انتقال مداوم کانادا به اقتصاد خالص صفر تا سال 2050 و همچنین تعهد کانادا به دستیابی به برق 100 درصدی با انتشار خالص صفر حمایت می کند.

کاهش انتشار گازهای گلخانه ای

برنامه کاهش انتشار گازهای گلخانه ای 2030 کانادا: هوای پاک، اقتصاد قوی تضمین می کند که کانادا در قدرت پاک در جهان پیشرو باقی خواهد ماند. در بودجه 2022، کانادا متعهد شد که 600 میلیون دلار اضافی را طی پنج سال برای برنامه SREPs سرمایه گذاری کند تا به حمایت از برق تجدیدپذیر و پروژه های نوسازی شبکه ادامه دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *