رشد قیمت cfr اتیلن آسیا در میان احساسات صعودی بازار

 رشد قیمت cfr اتیلن آسیا در میان احساسات صعودی بازار

 رشد قیمت cfr اتیلن آسیا در میان احساسات صعودی بازار؛ اختصاصی بازار نفت گاز پتروشیمی

بهای cfr اتیلن آسیا در روزهای پایانی ژانویه به دنبال افزایش تقاضا، با ۱۰ دلار رشد به ۷۸۰ دلار در روز 27 ژانویه روبرو شد و این در حالی است که قیمت سی اف آر اتیلن در بازارهای آسیایی ۱۵ دلار در هر تن در هفته افزایش یافته است.
با نظر به اینکه انتظار می‌ رود تقاضای پایین‌ دستی افزایش یابد، احساسات بازار تقویت شده و در نتیجه پس از بازگشت چین به معاملات پس از تعطیلات ۳۰ ژانویه، قیمت اتیلن شاهد سیر صعودی باشد.

اسپرد پلی اتیلن و اتیلن ۱۹۰ دلار در تن محاسبه شد که بالاتر از حد معمول ۱۵۰ دلاری بود. منابع بازار پیش بینی می کنند پس از پایان سال نو چینی، افزایش تقاضای واقعی ممکن است به زمان بیشتری نیاز داشته باشد.️ در همین حال، شاخص نفتای C+F ژاپن در بازار بالادستی با ۱۴ دلار افزایش تا ۷۱۱.۷۵ دلار پیش رفت

داده های پلتس نشان می‌دهد اسپرد اتیلن cfr جنوب شرق آسیا و نفتای C+F ژاپن در ۲۷ ژانویه با ۴ دلار ریزش به ۶۸.۲۵ دلار رسید که همچنان پایین‌ تر از اسپرد معمولی ۳۰۰ تا ۳۵۰ دلاری در هر تن است. بهای اتیلن cfr شمال شرق آسیا نیز ۱۰ و ۱۵ دلار رشد به ترتیب در روز و هفته داشت و قیمت ۷۸۰ دلار در ک تن را ثبت کرد. اما cfr جنوب شرقی آسیا علیرغم اینکه در طی تعطیلات سال نو قمری ۸۵۰ دلار بود، اما در ۲۷ ژانویه بدون تغییر ۸۴۰ دلار گزارش شد. ️پلتس اتیلن fob کره را با ۱۵ دلار رشد در هفته، با حفظ نرخ ۳۰ دلاری cfr چین، تا ۷۵۰ دلار ارزیابی کرد.

منبع: پلتس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *