قیمت بنزین و گازوئیل در آمریکا به روند نزولی خود ادامه داد

قیمت بنزین و گازوئیل در آمریکا به روند نزولی خود ادامه داد

ادامه روند نزولی قیمت بنزین و گازوئیل در آمریکا

بر اساس داده های GasBuddy، میانگین قیمت بنزین در ایالات متحده برای سومین هفته متوالی کاهش یافته و 7.5 سنت دیگر در هر گالن نسبت به هفته قبل از آن افت داشته است.
بر اساس این گزارش قیمت بنزین در آمریکا دیروز به طور متوسط 3.50 دلار در هر گالن بود. این قیمت 7.5 سنت به ازای هر گالن کمتر از یک ماه قبل و 80.7 سنت به ازای هر گالن کمتر از مدت مشابه سال قبل است.

قیمت گازوئیل نیز در آمریکا کاهش یافته است چیزی حدود 6.3 سنت در هفته گذشته و قیمت هر گالن به 4.01 دلار رسیده است که 1.51 دلار به سال گذشته کاهش یافته است.
برای سومین هفته متوالی، مصرف کنندگان آمریکایی با کاهش قیمت بنزین در اکثر نقاط کشور مواجه شده اند، زیرا قیمت نفت نزدیک به پایین ترین سطح در هفته های اخیر باقی مانده است.

برخی تحلیلگران انرژی پیش بینی می کنند که قیمت هر گالن بنزین در آمریکا طی 48 ساعت آینده به کمتر از 4 دلار خواهد رسید. پاتریک دی هان رئیس بخش تجزیه و تحلیل این موسسه تحقیقاتی گفت: کاهش قیمت بنزین به این معنی است که “آمریکایی ها هر هفته صدها میلیون کمتر از یک سال قبل برای سوخت هزینه می کنند. پس انداز مصرف کنندگان ممکن است در روزهای آینده حتی بیشتر شود و قیمت ها به روند نزولی خود ادامه دهد. این موسسه برآورد کرده است که تقاضای خرده فروشی بنزین در آمریکا در هفته گذشته با افت 0.8 درصدی نسبت به هفته قبل از آن روبرو شده است.

اختصاصی بازار نفت گاز پتروشیمی

منبع: oilprice

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *