از تازه ترین قیمت بنزین و گازوئیل در آمریکا چه خبر؟

از تازه ترین قیمت بنزین و گازوئیل در آمریکا چه خبر؟

از تازه ترین قیمت بنزین و گازوئیل در آمریکا چه خبر؟ ( اختصاصی بازار نفت گاز پتروشیمی)

Gas buddy در یادداشت دوشنبه خود نوشت، به نظر می رسد متوسط قیمت یک گالن بنزین در ایالات متحده ثابت باقی مانده است ولی مصرف کنندگان در مناطق غربی شاهد افزایش قیمت هستند و این احتمال وجود دارد که قیمت ها در سراسر کشور از ماه آینده افزایش یابد.

داده های Gas Buddy نشان داد که میانگین ملی برای هر گالن بنزین در 3.37 دلار ثابت ماند که 2.7 سنت نسبت به ماه قبل کاهش داشته و 14.5 سنت کمتر از زمان مشابه سال گذشته است.
مصرف کنندگان در تگزاس و می سی سی پی کمترین هزینه را برای بنزین می پردازند، چیزی کمتر از 3 دلار در هر گالن. در همین حال، ساکنان کالیفرنیا و نوادا به ازای هر گالن 4 دلار پرداخت می کنند.

پاتریک دی هان، رئیس بخش تجزیه و تحلیل نفت در این موسسه آمریکایی گفت: رانندگان در بسیاری از مناطق کشور شاهد کاهش قیمت بنزین برای یک هفته دیگر بوده‌اند، در حالی که برخی از ایالت‌ها افزایش قیمت را تجربه کرده اند.

وی افزود: ما شاهد برخی از چالش‌های پالایشگاهی در کشور بوده‌ایم، در حالی که برخی دیگر در حال شروع گذار به بنزین تابستانی هستند که بر قیمت‌ها فشار می‌آورد. برای گازوئیل، چشم انداز روشن باقی می ماند و قیمت ها همچنان در حال کاهش هستند.
بر اساس داده های اداره اطلاعات انرژی، ذخایر بنزین در هفته گذشته 2.3 میلیون بشکه افزایش یافت، اما همچنان 5 درصد کمتر از میانگین فصلی پنج ساله است.
کاهش تقاضا و افزایش ذخایر می تواند منجر به کاهش بیشتر قیمت شود، اما این موسسه آمریکایی پیش بینی می کند که قیمت ها افزایش خواهد یافت.

منبع: oilprice

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *