قرارداد اشتراک تولید مناقصه نفت اندونزی

قرارداد اشتراک تولید مناقصه نفت اندونزی

به گزارش بازار نفت و گاز، پتروناس قرارداد اشتراک تولید را برای بلوک کتاپانگ شمالی امضا کرد. PETRONAS همچنین اپراتور Ketapang PSC و North Madura II PSC، فراساحلی شرق جاوا است و شریک سرمایه گذاری مشترک در شش PSC دیگر است که هم در خشکی و هم در ساحل سوماترا، دریای ناتونا، جاوه شرقی و همچنین شرق اندونزی واقع شده اند.

قرارداد اشتراک تولید

PETRONAS North Ketapang Sdn. Bhd، یکی از شرکت های تابعه PETRONAS، یک قرارداد اشتراک تولید (PSC) برای بلوک Ketapang شمالی واقع در خشکی و فراساحل شرق جاوا، اندونزی امضا کرده است.

پتروناس در دومین دور مناقصه نفت اندونزی در سال 2021 برنده بلوک کتاپانگ شمالی شد و دارای 100 درصد سهام در بلوک 3131.8 کیلومتر مربعی با عمق آب تا 100 متر زیر سطح دریا است.

امضای قرارداد همکاری

PSC در دفتر وزارت انرژی و منابع معدنی اندونزی امضا شد، جایی که PETRONAS توسط مدیر PC Ketapang II Ltd، Yuzaini Md Yusof، در حالی که SKK Migas توسط رئیس SKK Migas، Dwi Soetjipto نماینده شد.

افزایش سهام پتروناس در اندونزی

محمد ردانی عبدالرحمن، معاون اکتشاف پتروناس، محمد ردانی عبدالرحمن، گفت: امضا بلوک کتاپانگ شمالی، سبد سهام بالادستی پتروناس در اندونزی را بیشتر افزایش می‌دهد و فرصتی را برای رسیدگی به تقاضای رو به رشد انرژی کشور فراهم می‌کند. PETRONAS بسیار خوشحال است که این PSC را دریافت کرده است و ما از نزدیک با شرکای خود و همچنین SKK Migas برای باز کردن پتانسیل هیدروکربنی موجود در بلوک کار خواهیم کرد.

PETRONAS همچنین اپراتور Ketapang PSC و North Madura II PSC، فراساحلی شرق جاوا است و شریک سرمایه گذاری مشترک در شش PSC دیگر واقع در خشکی و فراساحل سوماترا، دریای ناتونا، جاوا شرقی و همچنین شرق اندونزی است.

بازار نفت و گاز / پتروشیمی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *