ادامه روند نزولی فعالیت های حفاری نفت و گاز در آمریکا

,
فعالیت های حفاری نفت و گاز در آمریکا

بر اساس داده‌های جدید شرکت بیکر هیوز که روز جمعه منتشر شد، تعداد کل دکل‌های حفاری فعال در ایالات متحده در هفته گذشته یک مورد کاهش یافته است. این در شرایطی است که تعداد دکل های حفاری نفت و گاز در آمریکا طی پنج هفته گذشته 53 مورد کاهش داشته است.

تعداد کل دکل ها در هفته ای که گذشت به 695 مورد کاهش یافت. 38 دکل کمتر از مدت مشابه سال گذشته. تعداد دکل های فعلی 380 دکل کمتر از تعداد دکل ها در ابتدای سال 2019، قبل از همه گیری کرونا است.

بر اساس این گزارش، تعداد سکوهای نفتی در این هفته یک مورد افزایش یافت و به 556 سکو رسید. سکوهای گازی نیز با کاهش 2 موردی به 135 رسید. تعداد سکوهای گازی هم اکنون 16 مورد کمتر از سال قبل است، در حالی که تعداد سکوهای نفتی نیز 24 مورد کمتر از مدت مشابه سال قبل است.

تعداد دکل‌های حوضه پرمین برای دومین هفته متوالی 2 مورد کاهش یافت و اکنون فقط یک دکل بیشتر از مدت مشابه سال قبل است. تعداد دکل ها در ایگل فورد ثابت مانده است.

بر اساس آخرین تخمین هفتگی EIA، علیرغم روند کاهش فعالیت حفاری، سطح تولید نفت خام در ایالات متحده در هفته منتهی به 2 ژوئن به 12.4 میلیون بشکه در روز افزایش یافت بالاترین سطح از آوریل 2020.

اختصاصی بازار نفت و گاز / پتروشیمی

منبع: اویل پرایس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *