پلیمر/ آرگوس

پلیمر/ آرگوس

پلیمر/ آرگوس:

تحلیل بازار پلیمرها در مجله آرگوس

پلیمرها درشت مولکول‌هایی هستند که از اتصال تعداد زیادی قطعات کوچک به نام مونومر، تشکیل شده‌اند. امروزه از پلیمرها به صورت گسترده در صنایع مختلف استفاده می‌شود. درنتیجه لازم است مصرف کنندگان این مواد از تحرکات بازار و قیمت‌های روز به طور دقیق مطلع باشند. یکی از سرویس‌های ارائه شده از سوی مجله آرگوس، آرگوس پلیمر است. این نشریه به تحلیل و پیش بینی بازار پلیمرها می‌پردازد. در ادامه با تیم تحلیلی بازار نفت و گاز همراه باشید تا با این سرویس ارائه شده از سوی مجله آرگوس بیشتر آشنا شوید.

آرگوس پلیمر

مجله آرگوس در تاریخ نهم ماه می سال 2019، سرویس تازه‌ای را برای ارزیابی بازار پلیمرها در جنوب شرقی آسیا و هند راه اندازی کرد. در این سرویس جدید پلیمرهایی مانند پلی اتیلن (PE) و پلی پروپیلن (PP) بررسی و تحلیل می‌شوند. این سرویس مبتنی بر بازارهای جنوب شرقی آسیا و چین است و سبب تکمیل گزارشات جهانی بازارهای پلیمری می‌گردد.

کشورهای جنوب شرق آسیا و همچنین هند، همواره بازارهای جالب توجهی برای صنعت پلیمر هستند. در حقیقت کشور هند یکی از واردکنندگان عمده پلاستیک است. علی رغم تولید این محصول در داخل هند، این کشور به واردات از کشورهای منطقه خاورمیانه و بازارهای آسیایی نیز می‌پردازد. شرکت‌های Reliance، Indian Oil و GAIL از جمله تامین کنندگان فعال در بازار داخلی هند هستند.

علاوه بر هند کشورهای ناحیه جنوب شرق آسیا نیز از واردکنندگان عمده مواد پلیمری هستند. این کشورها پلیمرهای مورد نیازشان را از مبداء‌های مختلفی مانند ایالات متحده آمریکا، خاورمیانه و کره جنوبی تامین می‌کنند. پیش بینی می‌شود که ظرفیت مصرف پلیمرها در این منطقه در سال‌های آینده افزایش یابد. پس از راه اندازی سرویس ارزیابی بازار پلیمر، مجله آرگوس به صورت دقیقی بر توسعه بازار پلیمر در جنوب شرق آسیا و هند نظارت داشت.

ارزیابی‌های هفتگی، در گزارشات بازار آرگوس پلیمر

سرویس آرگوس پلیمر، برای فعالان این حوزه امکان دسترسی به قراردادهای منطقه‌ای محصولات مختلف را فراهم می‌کند. محصولاتی که در این سرویس پوشش داده می‌شوند عبارتند از؛ پلی اتیلن، پلی پروپیلن و پلی وینیل کلراید. در این خبرنامه معیارهای نقطه‌ای، اخبار جهانی صنعت و همچنین تجزیه و تحلیل‌‌ محرک‌های کلیدی اقتصاد به صورت هفتگی بررسی می‌شود.

بازارهای جهانی تحت پوشش آرگوس پلیمر

 

مزایای گزارشات هفتگی آرگوس پلیمر

به روز رسانی هفتگی اخبار و اطلاعات سبب می‌شود که فعالان این حوزه به صورت مکرر از اطلاعات بازار با خبر شوند. اطلاع مداوم از اخبار بازار سبب می‌شود که افراد بتوانند برای کسب و کارهای خود تصمیمات سریعی بگیرند. در گزارشات هفتگی سرویس آرگوس پلیمر، کل بازار جهانی در قالب یک گزارش واحد پوشش داده می‌شود. مشتریان این سرویس می‌توانند به یک دیدگاه ثابت جهانی از عرضه و تقاضا در بازار پلیمرها دسترسی داشته باشند. این دیدگاه ثابت می‌تواند بر میزان سود دهی آن‌ها تاثیر مثبت داشته باشد.

محتوای گزارشات هفتگی به صورتی است که در آن‌ها علل تحولات اخیر بازار از طریق نمودارها و جداول به صورت مختصر تجزیه و تحلیل شده است. همچنین در این گزارشات روندهای کوتاه مدت بازار بررسی می‌شوند. در نتیجه فعالان بازار می‌توانند از خواسته کارشناسان در کوتاه مدت اطلاع پیدا کرده و از آن به نفع کسب و کار خود استفاده کنند.

با توجه به گزارشات هفتگی ارائه شده از سوی سرویس آرگوس پلیمر، مخاطبان می‌توانند علاوه بر اطلاع از بازار پلیمرها، تحولات بازارهای مواد اولیه فرعی مانند مونومرها، نفتا و NGL (Natural Gas Liquid) را نیز بررسی کنند. در حقیقت گزارش هفتگی مجله آرگوس، یک سرویس معتبر و قابل اعتماد است. مخاطبان می‌توانند با کمک کارشناسان مجرب و معتبر این مجله در بازار جهانی پلیمرها حضر فعال داشته باشند.

تحلیل بازار اولفین‌ها و پلیمرها

اولفین‌ها ترکیبات هیدروکربنی هستند که دارای حداقل یک پیوند دوگانه باشند. اولفین‌ها یا آلکن‌ها انواع مختلفی دارند. معروف‌ترین آن‌ها عبارتند از اتیلن، پروپیلن، بوتادین و بوتن. از این مواد نیز مانند پلیمرها در صنایع مختلفی استفاده می‌شود. بازار جهانی اولفین‌ها تنوع زیادی دارد و تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار می‌گیرد.

در سال‌های اخیر صنعت اولفین‌ها و پلیمرها در جهان رشد فوق العاده‌ای را داشته است. بیشترین میزان رشد بازار در کشورهای در حال توسعه مشاهده شده است. در حقیقت مواد پلیمری به صورت گسترده در انواع کاربردها استفاده می‌شوند. اخیرا بازار پلیمرها، به یک بازار رقابتی فزاینده در دنیا تبدیل شده است. این مسئله به این معنا ست که طیف عظیمی از فعالان حوزه مواد پلیمری مانند تولید کنندگان، توزیع کنندگان، تاجران و کاربران نهایی به داده‌ها و تجزیه و تحلیل دقیق و به موقع از بازار پلیمرها نیاز دارند.

نشریه آرگوس بیش از 125 سال است که در بازار جهانی مواد پتروشیمی فعالیت می‌کند. فعالیت مستقیم این سازمان در دو حوزه زیر به بیش از 60 سال گذشته بر می‌گردد.

پلیمر/ آرگوس

پلیمر/ آرگوس

کارشناسان آرگوس با سابقه طولانی مدتشان در این بازار، به مشتریان خود کمک می‌کنند. مخاطبان ارگوس با استفاده از گزارش‌های مربوط به بازار اولفین‌ها و پلیمرها می‌توانند در بازارها جهانی در حال تغییر امروزی به رقابت با سایرین بپردازند. مخاطبان می‌توانند با استفاده از خدمات مشاوره‌ اولفین و پلیمرهای آرگوس، از روندها بازار مطلع شوند. همچنین با استفاده از تحقیقاتی که توسط متخصصان داخلی آرگوس انجام شده است، استراتژی‌هایی را برای موفقیت بیشترشان ابداع کنند.

مزایای استفاده از سرویس اولفین و پلیمر آرگوس

با استفاده از گزارشات آرگوس در این زمینه، مخاطبان یک دیدگاه مستقل از بازار را به دست می‌آورند. تیم تحقیقاتی و مشاوره‌ای آرگوس از جدیدترین داده‌های بازار استفاده می‌کنند. در نتیجه این داده‌ها به ارائه یک بینش منحصر به فرد و مستقل کمک خواهند کرد. با استفاده از اطلاعات ارائه شده از سوی آرگوس، می‌توان به دیدگاه‌هایی در سطح محلی و جهانی رسید.

علت این است که شبکه اطلاعاتی و خبری آرگوس در بخش‌های مختلف صنایع دنیا گسترده شده است. پیش بینی‌های آرگوس بر اساس دیتا بیس‌های جامعی از اطلاعات فعلی و تعاملات روزانه و همچنین اطلاعات دوره‌های گذشته بازار هستند. در نتیجه می‌توان به داده‌ها و پیش بینی‌های ارائه شده از سوی آرگوس اعتماد کرد. همچنین پیش بینی‌های انجام شده از سوی آرگوس مبتنی بر سناریوهای مختلفی است.

برای اطلاع از قیمت های لحظه ای محصولات نفتی کلیک کنید.

این پیش بینی‌های مبتنی بر سناریوهای مختلف برای عرضه، تقاضا و قیمت‌های بازار ارائه می‌شوند. در نتیجه سرمایه گذاران می‌توانند بازدهی بازار را بر اساس جهت‌های بالقوه بازار آینده ارزیابی کنند. بر این اساس مشتریان می‌توانند سناریوهایی را انتخاب کنند که احتمال وقوع آن‌ها بیش از بقیه است. آرگوس به مخاطبان خود توصیه می‌کند که چگونه استراتژی‌های خود را در هر مکان و زمانی که به ان‌ها نیاز دارند تدوین کرده و به پاسخ‌ پرسش‌های خود برسند.

مشتریان سرویس آرگوس پلیمر

اطلاعات ارائه شده از سوی مجله آرگوس برای بازار پلیمرها می‌تواند برای اقشار مختلفی کاربردی باشد. مشتریان این سرویس عبارتند از: شرکت‌ها، سازمان‌های دولتی و نهادهای نظارتی، سازمان‌های تجاری و مالی، سرمایه گذارن و سهامداران شرکت‌ها و همچنین صنعتگران این حوزه. این گروه‌ها می‌توانند در یک گزارش مختصر و واحد، به دیدگاهی جامع در زمینه بازار پلیمرها برسند.

سخن پایانی

گزارشات ارائه شده از سوی آرگوس شامل اخبار واقعی و تجزیه و تحلیل اصول، محرک‌های کلیدی اقتصادی، قوانین و روندهای بازار می‌شوند. همچنین در این گزارشات مواردی از قبیل قیمت گذاری‌های جهانی و منطقه‌ای، اخبار و تحلیل‌های FMCG و پوشش بازیافت مکانیکی و شیمیایی نیز بیان می‌شود.

در واقع مجله آرگوس سال‌هاست که یک منبع قابل اعتماد برای اطلاعات بازار انرژی بوده است. کارشناسان این مجله در سراسر دنیا به بررسی زنجیره ارزش جهانی محصولات پلیمری می‌پردازند و گزارشات جامعی را ارائه می‌دهند. فعالان بازار مواد پلیمری می‌توانند با استفاده از گزارش‌های ارائه شده آرگوس در بازار رقابتی این محصولا به فعالیت ادامه دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *