رکوردشکنی تولید نفت و گاز آمریکا در ماه مارس

,
رکوردشکنی تولید نفت و گاز آمریکا در ماه مارس

تولید نفت و گاز آمریکا در ماه مارس; اختصاصی بازار نفت گاز پتروشیمی:

اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده در تازه ترین گزارش ماهانه بهره وری حفاری خود اعلام کرد که انتظار می رود تولید نفت خام و گاز طبیعی ایالات متحده از هفت حوضه بزرگ شیل در ماه مارس به بالاترین حد خود برسد.

اداره اطلاعات انرژی آمریکا پیش بینی کرد تولید نفت خام در حوضه های شیل حدود 75000 بشکه در روز در ماه مارس افزایش خواهد یافت و به رکورد 9.36 میلیون بشکه در روز خواهد رسید. انتظار می‌رود تولید حوضه پرمین در تگزاس و نیومکزیکو، بزرگترین حوضه نفت شیل ایالات متحده، در ماه مارس حدود 30000 بشکه در روز افزایش یابد و به رکورد 5.68 میلیون بشکه در روز برسد.

در منطقه باکن در داکوتای شمالی و مونتانا، تولید نفت خام در ماه مارس حدود 21000 بشکه در روز افزایش خواهد یافت و به 1.20 میلیون بشکه در روز خواهد رسید که بالاترین میزان از دسامبر 2020 است. احتمال می رود تولید نفت خام در منطقه ایگل فورد تگزاس جنوبی با حدود 4000 بشکه در روز افزایش به 1.18 میلیون بشکه در روز در ماه مارس برسد که بالاترین میزان از آوریل 2020 است.

اداره اطلاعات انرژی امریکا همچنین پیش بینی کرد کل تولید گاز طبیعی در حوضه های بزرگ شیل حدود 0.4 میلیارد فوت مکعب در روز افزایش خواهد یافت و به رکورد 96.6 میلیارد فوت مکعب در روز در ماه مارس خواهد رسید.

در بزرگترین حوضه گاز شیل، آپالاشیا در پنسیلوانیا، اوهایو و ویرجینیای غربی، تولید در ماه مارس به 35.1 میلیارد مکعب در روز خواهد رسید که بالاترین میزان از سپتامبر 2022 است. تولید گاز در پرمین و هینزویل در تگزاس، لوئیزیانا و آرکانزاس به ترتیب به رکورد 22.2 میلیارد مکعب در روز و 16.6 میلیارد مکعب در روز در ماه مارس افزایش خواهد یافت.

منبع: رویترز

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *