تولید انرژی در اولویت برنامه های ایالات متحده

, ,
تولید انرژی در اولویت برنامه های ایالات متحده

جمهوری خواهان: تولید انرژی باید در اولویت برنامه های ایالات متحده باشد

جمهوری خواهان آمریکایی قصد دارند با رونمایی از یک قانون جدید بار دیگر بر برنامه خود برای اولویت دادن به تولید انرژی و دستیابی به امنیت انرژی تاکید کنند.

قانون موسوم به “هزینه های کمتربرای انرژی تحت عنوان H.R. 1 ” ثبت می شود که بالاترین اولویت را برای کنگره به خود اختصاص می دهد.

مجلس نمایندگان آمریکا انتظار دارد این بسته را اواخر ماه مارس تصویب کند که بر افزایش تولید نفت و گاز داخلی و همچنین تولید انرژی پاک تمرکز دارد.

اهداف جمهوری خواهان

اهداف جمهوری خواهان

برای مردم، پیام ارسال شده توسط این قانون این است: ما با افزایش امنیت انرژی، کاهش قیمت انرژی را در اولویت قرار می دهیم. برای صنعت نفت و گاز، نکته مهم این است که کسب و کار آنها می تواند در اولویت باشد و ارزش سرمایه گذاری های بیشتر را داشته باشد.

در مقابل، دولت بایدن پا به پای صنعت نفت رفته و از یک سو خواستار سرمایه گذاری بیشتر و از سوی دیگر روزهای خود را به شماره افتاده می داند. دولت بایدن صنعت نفت و گاز را به دلیل صرف پول برای بازپرداخت و پرداخت سود سهام به سهامداران در حالی که از سرمایه گذاری های قابل توجه برای افزایش تولید چشم پوشی می کند، سرکوب کرده است.

صنعت نفت و گازبرای دفاع از خود اعلام کرده است که دولیت بایدن سیگنال‌های متفاوتی در رابطه با مقررات، مجوزها و طول عمر منابع تجدید ناپذیر برای آنها ارسال کرده است.

در بسته پیشنهادی جمهوری خواهان آنها به دنبال رسیدگی به روند تصویب پروژه های معدنی و انرژی، جلوگیری از مسدود کردن زیرساخت های نفت و گاز و خطوط لوله توسط دولت و اصلاح قانون سیاست ملی محیط زیست هستند.

از نظر مقررات، به نظر می رسد محدودیت های واردات و صادرات LNG و ممنوعیت فرکینگ برداشته شود.

همچنین خواستار تصویب حفاری های بیشتر نفت و گاز در زمین های فدرال و محدود کردن دوره های بازبینی قضایی برای دعاوی هستند.

اختصاصی بازار نفت گاز پتروشیمی

منبع: اویل پرایس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *