قرارداد 20 ساله آمریکا و ژاپن برای تجارت ال ان جی

,
قرارداد 20 ساله آمریکا و ژاپن برای تجارت ال ان جی

شرکت ونچر گلوبال آمریکا از امضای قرارداد 20 ساله با ژاپن برای فروش سالیانه یک میلیون تن ال ان جی خبر داده است. شرکت ونچر گلوبال آمریکا قصد دارد از پایانه صادراتی سی پی 2 در لوییزیانا، ال ان جی مورد نیاز شرکت “جی ئی آر ای” ژاپن را تامین کند.

پیش بینی می شود بهره برداری از پایانه صادراتی سی پی 2 لوییزیانا از اواخر سال 2023 میلادی آغاز شود. این سومین پروژه بزرگ صادرات ال ان جی شرکت ونچر گلوبال به شمار می رود. مایک سابل مدیر عامل ونچر گلوبال در این باره گفت: این شرکت از گسترش همکاری های خود با ژاپن هیجان زده است.

سونانو ناکامورا مدیر اجرایی شرکت جی ئی آر ای ژاپن نیز در اظهاراتی تاکید کرد: “رقابت برای خرید ال ان جی تشدید شده است و بنابراین، خرید پایدار ال ان جی به موقع و مطابق با وضعیت عرضه و تقاضای برق داخلی برای تامین تامین پایدار انرژی در ژاپن مورد نیاز است.

اواخر سال گذشته نیز شرکت اینپکس ژاپن قرارداد 20 ساله ای را با ونچر گلوبال برای خرید ال ان جی امضا کرد زیرا هم مشتریان آسیایی و هم تولیدکنندگان آمریکایی به دنبال انعقاد قراردادهای بلندمدت هستند.

اوایل سال 2023 نیز شرکت چاینا گاز هلدینگ نیز قرارداد 20 ساله ای را برای خرید ال ان جی با شرکت ونچر گلوبال آمریکا امضا کرد.

تضمین معاملات بلند مدت ال ان جی یک نقطه عطف مهم برای توسعه دهندگان زیرساخت صادرات ایالات متحده است که به دنبال قراردادهای خرید چندین دهه برای نشان دادن اطمینان در پایگاه مشتریان خود هنگام محاسبه هزینه های توسعه هستند.

اختصاصی بازار نفت گاز پتروشیمی

منبع: اویل پرایس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *