خرید نشریه پلتس Platts

نشریه قیمت محصولات نفتی پلتس

0 7,504

خرید نشریه پلتس Platts یکی از نیازهای اساسی معامله گران و فروشندگان محصولات نفتی است. نشریه پلتس آخرین اخبار و قیمت های روز دنیا را ارائه می دهد. اما این نشریه قیمت گرانی دارد و خرید حق اشتراک آن برای همه به صرفه نیست. از این رو بازار نفت گاز و پتروشیمی برای رفاه حال مخاطبین و مشتریان خود، امکان خرید ارزان نشریه پلتس را فراهم کرده است. در صورت نیاز به خرید نشریه پلتس Platts می توانید از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید.

نشریه پلتس

بازار نفت و گاز جهت حمایت از مخاطبین خود مجله و نشریه پلتس Platts ( که شامل قیمت فرآورده های نفت ، گاز و پتروشیمی ) و دیگر نشریه های معتبر و بین المللی را به رایگان به اشتراک می گذارد. شما می توانید لینک جدیدترین شماره این نشریه را از این برگه دریافت کنید. مجله پلتس از نشریات معتبر در حوزه نفت است.

علاقمندان میتوانند با عضویت در کانال تلگرام ما از دیگر  اطلاعات استفاده نمایند.

اگر شما هم به خرید و فروش محصولات نفتی و معاملات مربوط به آن مشغول هستید، باید دسترسی به آخرین اخبار و قیمت ها را داشته باشید تا بتوانید به درستی معامله کنید. در نشریه پلتس قیمت های پلت مشتقات نفتی مانند نفت کوره ، نفتا ، گازوئیل ،بنزین و نفت سفید در خلیج فارس،مدیترانه،سنگاپور و یا دیگر بورسها و بنادر مهم جهان به صورت روزانه اطلاع داشته باشید ما این امکان را برای شما فراهم کرده اییم.

شما میتوانید با خرید نشریه پلتس با قیمت بسیار ارزان برای انواع محصولات مانند نفت کوره، گازوئیل، بنزین، ال پی جی ، نفتا و… را برای همه بورسهای جهان مانند خلیج فارس، مدیترانه، سنگاپور، نیویورک و … آن روز را دریافت کنید و معاملات نفتی خود را با آگاهی بیشتر انجام دهید.

پلتس Platts
پلتس Platts

دانلود مجله پلتس Platts

جهت دانلود انواع نشریه پلتس وارد لینک زیر شوید.

:Platts

https://www.dropbox.com/sh/o5ranu72pf5a1oe/AAC6_cOItDFU-KPLqDm3pfOZa?dl=0

با عضویت در اخبار و مجله ICIS ، شما همچنان مجله را دریافت خواهید کرد.

همچنین می توانید از طریق کانال تلگرامی ما به اخبار روز دسترسی داشته باشید. در صورت نیاز به خرید شماره های جدید خرید نشریه پلتس Platts می توانید از طریق تلگرام با ما تماس حاصل فرمایید. ما تهیه اشتراک نشریه های بین المللی صنعت نفت و پتروشیمی راهی ارزان برای دسترسی به این مجله های گران قیمت را برای همکاران گرامی خود فراهم ساخته ایم. شما می توانید با قیمتی ارزان تر از قیمت اصلی، مجلات نفت و پتروشیمی را از ما خریداری کنید.

لینک کانال تلگرام:

https://t.me/joinchat/SgHN1YymDyF9mRr3

نشریه پلتس Platts

با توجه به تغییرات قیمت محصولات پالایشگاهی و لزوم دسترسی بروز به قیمت های اعلامی Platts، موسسه گیگاپیپر مبادرت به فروش ماهیانه این گزارشات کرده است. به این ترتیب که فایل PDF محصولات Platts در ابتدای صبح برای مشترکان ارسال می شود. به این طریق تمامی فعالان بخش بازرگانی محصولات پالایشگاهی میتوانند دسترسی به قیمت محصولات پلتس داشته باشند.

خرید نشریه پلتس Platts
خرید نشریه پلتس Platts

درباره نشریه Platts

یکی از مهمترین ترین منابع ارزیابی بازار روزانه داده های مجله پلتس است که معمولا داده های قیمت آن به عنوان شاخص انجام معاملات جهانی در حوزه نفت خام و فراورده های نفتی مدنظر قرار می گیرد. پلتس یک نشریه اینترنتی بسیار قدرتمند است که دفاتر و مراکز پایش بازار روزانه آن در سراسر جهان گسترده است و از طریق جمع آوری اطلاعات بازار و مبادلات صورت گرفته اقدام به انتشار روزانه قیمت نفت و فراورده ها به صورت آتی (Future Commodities) می نماید. شما می توانید با خرید نشریه پلتس Platts به اطلاعات روزانه و قیمت های محصولات نفتی دسترسی داشته باشید و با دید باز معامله کنید.

قیمت پلتس(Platts Price)

با توجه به تغییرات نرخ محصولات پالایشگاهی و لزوم دسترسی به قیمت های اعلامی پلتس، شرکت MPCI سازوکاری را ایجاد کرده است که تمامی فعالان بخش بازرگانی محصولات پالایشگاهی بتوانند دسترسی به قیمت پلتس داشته باشند. شما عزیزان می توانید مجله پلتس را به رایگان دانلود کنید. در سایت بازار نفت و گاز این امکان برای شما فراهم شده است. برای دریافت روزانه مجله پلتس می توانید آن را با قیمت بسیار ارزان از ما خریداری کنید.

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار و به روزرسانی ها، مستقیماً در صندوق ورودی خود، اینجا ثبت نام کنید.
شما می توانید در هر زمان اشتراک خود را لغو کنید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.