دانلود نشریه پلتس خلیج فارس

نشریه قیمت محصولات نفتی پلتس

0 7,245

نشریه پلتس خلیج فارس یکی از نشریه های معتبر بین المللی است که در فرآورده های نفت ، گاز و پتروشیمی قرار دارد. قیمت این مجله بسیار گران است، از این رو ما برای مخاطبین خود امکان دانلود نشریه پلتس خلیج فارس را به صورت رایگان فراهم کرده ایم. شما می توانید با دانلود نشریه پلتس خلیج فارس و مطالعه این نشریه از جدیدترین اخبار و قیمت های بازار نفت، گاز و پتروشیمی اطلاع حاصل کنید.

نشریه پلتس خلیج فارس

بازار نفت و گاز جهت حمایت از مخاطبین خود مجله و نشریه پلتس Platts ( که شامل قیمت فرآورده های نفت ، گاز و پتروشیمی ) و دیگر نشریه های معتبر و بین المللی را به رایگان به اشتراک می گذارد. شما می توانید لینک جدیدترین شماره این نشریه را از این برگه دریافت کنید.

علاقمندان میتوانند با عضویت در کانال تلگرام ما از دیگر  اطلاعات استفاده نمایند.

دانلود نشریه پلتس خلیج فارس

جهت دانلود انواع نشریه پلتس  وارد لینک زیر شوید.

:Platts

https://www.dropbox.com/sh/o5ranu72pf5a1oe/AAC6_cOItDFU-KPLqDm3pfOZa?dl=0

با عضویت در اخبار و مجله ICIS ، شما همچنان مجله را دریافت خواهید کرد.

نشریه پلتس Platts

با توجه به تغییرات قیمت محصولات پالایشگاهی و لزوم دسترسی بروز به قیمت های اعلامی Platts، موسسه گیگاپیپر مبادرت به فروش ماهیانه این گزارشات کرده است. به این ترتیب که فایل PDF محصولات Platts در ابتدای صبح برای مشترکان ارسال می شود. به این طریق تمامی فعالان بخش بازرگانی محصولات پالایشگاهی میتوانند دسترسی به قیمت محصولات پلتس داشته باشند.

مجله پلتس

درباره نشریه Platts

یکی از مهمترین ترین منابع ارزیابی بازار روزانه داده های مجله پلتس است که معمولا داده های قیمت آن به عنوان شاخص انجام معاملات جهانی در حوزه نفت خام و فراورده های نفتی مدنظر قرار می گیرد. پلتس یک نشریه اینترنتی بسیار قدرتمند است که دفاتر و مراکز پایش بازار روزانه آن در سراسر جهان گسترده است و از طریق جمع آوری اطلاعات بازار و مبادلات صورت گرفته اقدام به انتشار روزانه قیمت نفت و فراورده ها به صورت آتی (Future Commodities) می نماید.

قیمت پلتس(Platts Price)

با توجه به تغییرات نرخ محصولات پالایشگاهی و لزوم دسترسی به قیمت های اعلامی پلتس، شرکت MPCI سازوکاری را ایجاد کرده است که تمامی فعالان بخش بازرگانی محصولات پالایشگاهی بتوانند دسترسی به قیمت پلتس داشته باشند. شما عزیزان می توانید مجله پلتس را به رایگان دانلود کنید. در سایت بازار نفت و گاز این امکان برای شما فراهم شده است.

عضویت در خبرنامه
برای دریافت آخرین اخبار و به روزرسانی ها، مستقیماً در صندوق ورودی خود، اینجا ثبت نام کنید.
شما می توانید در هر زمان اشتراک خود را لغو کنید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.