قرداد سامسونگ برای ساخت کارخانه گاز خشکی

قرداد سامسونگ برای ساخت کارخانه گاز خشکی

به گزارش بازار نفت و گاز، سامسونگ قراردادی 680 میلیون دلاری با شل برای کارخانه گاز خشکی در مالزی برنده شد. کارخانه گاز خشکی، که بخشی از پروژه مرزنجوش رزماری در ساراواک است، قادر خواهد بود تا 800 میلیون فوت مکعب گاز در روز را پردازش کند.

کارخانه گاز خشکی

شرکت مهندسی سامسونگ قراردادی 680 میلیون دلاری از شرکت ساراواک شل برهاد (SSB)، یکی از شرکت های تابعه شل، برای یک کارخانه گاز خشکی مرتبط با پروژه مرزنجوش رزماری در مالزی برنده شده است.

این کارخانه برای قرار گرفتن در بینتولو، ساراواک، در دو فاز اجرا خواهد شد. اولی شامل یک محدوده محدود قبل از اینکه SSB تصمیم نهایی سرمایه گذاری (FID) را برای پروژه Rosmari Marjoram بگیرد، می شود. محدوده باقی مانده از کارخانه پس از ایجاد FID توسط SSB انجام خواهد شد.

نیروگاه گاز خشکی

نیروگاه گاز خشکی برای پردازش تا 800 میلیون فوت مکعب گاز در روز طراحی خواهد شد. Samsung Engineering این پروژه را بر اساس مهندسی، تدارکات، ساخت و ساز و راه اندازی (EPCC) انجام خواهد داد. این شرکت گفت که پیش بینی می شود پروژه آماده راه اندازی (RFSU) تا پایان سال 2025 محقق شود.

شرکت مهندسی سامسونگ پس از برتری در یک مناقصه برای قرارداد مهندسی و طراحی جلویی دوگانه (FEED) برنده قرارداد شد.

مدیرعامل شرکت مهندسی سامسونگ

سونگان چوی، رئیس و مدیرعامل شرکت مهندسی سامسونگ، گفت: سوابق، تخصص منطقه‌ای و همچنین سرمایه‌گذاری پایدار در ساراواک، همراه با استراتژی ما برای مشارکت از مرحله FEED و جابجایی برای اجرای یک راه‌حل کامل در EPCC، استراتژی درستی است. که شل پروژه OGP خود را در ساراواک به ما سپرد.

ما خوشحالیم و مفتخریم که یک کارخانه گاز خشکی مدرن، پیشرفته و ممتاز را برای Shell در ساراواک ارائه دهیم.

پروژه Rosmari یک توسعه گازی در آبهای عمیق مالزی است. این شامل اکتشافات گاز رزماری و مرزنجوش است که در سال 2014 در بلوک SK 318 انجام شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *