واگذاری سهام پروژه Cove Point LNG

واگذاری سهام پروژه Cove Point LNG

به گزارش بازار نفت و گاز، Dominion Energy در نظر دارد سهام پروژه Cove Point LNG را واگذار کند. پروژه Cove Point LNG در خلیج چساپیک، مریلند، ایالات متحده توسط شرکت Berkshire Hathaway BHE GT&S که 25 درصد سهام دارد، اداره می شود، در حالی که Dominion Energy 50 درصد سهام و Brookfield Asset Management مالک 25 درصد باقی مانده است.

واگذاری سهام پروژه Cove Point LNG

طبق گزارش‌ها، Dominion Energy قصد دارد 50 درصد از سهام خود را در پروژه Cove Point LNG، یک تأسیسات مایع‌سازی گاز در لوسبی، مریلند، ایالات متحده بفروشد. بلومبرگ نیوز به نقل از منابع نامعلومی که اطلاعاتی در این باره دارند گزارش داد، در این راستا، این شرکت با مشاورانی برای جلب علاقه از صندوق‌های زیرساختی و دیگر خواستگاران احتمالی درگیر است.

سهام Dominion Energy

سهام Dominion Energy در پروژه گاز طبیعی مایع (LNG) در خلیج Chesapeake می تواند چندین میلیارد دلار ارزش داشته باشد. به گفته این منابع، در حال حاضر، بحث در مورد فروش سهام در مرحله اولیه است و Dominion Energy ممکن است همچنان تصمیم بگیرد 50 درصد سهام را حفظ کند.

اداره پروژه Cove Point LNG

پروژه Cove Point LNG توسط شرکت Berkshire Hathaway BHE GT&S که 25 درصد سهام دارد، اداره می شود. 25 درصد باقی مانده در تاسیسات LNG در اختیار Brookfield Asset Management است.

گفته می شود که تاسیسات صادرات LNG اولین تاسیسات مشابه در ساحل شرقی ایالات متحده است. ظرفیت ذخیره سازی آن 14.6 میلیارد فوت مکعب (BCF) است، در حالی که ظرفیت ارسال روزانه آن 1.8 BCF است.

ترمینال LNG از طریق خط لوله خود به سیستم های کلیدی انتقال گاز آتلانتیک میانی از خط لوله گاز ترانس قاره، انتقال و ذخیره گاز شرقی، و انتقال گاز کلمبیا متصل می شود.

مدیرعامل Dominion Energy

هفته گذشته، باب بلو، مدیرعامل Dominion Energy گفت که این شرکت یک بررسی تجاری از بالا به پایین را با هدف اطمینان از اینکه بهترین موقعیت برای ایجاد ارزش بلندمدت قابل توجه برای سهامداران است، راه اندازی کرده است. درآمد خالص شرکت برای سه ماه منتهی به 30 سپتامبر 2022، 778 میلیون دلار بود، در مقایسه با 654 میلیون دلار برای مدت مشابه در سال قبل.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *