آنالیز بازار سولفات آمونیوم در آسیا و اروپا | هفته اول سپتامبر 2023

آنالیز بازار سولفات آمونیوم در آسیا و اروپا

افزایش تقاضا در شمال چین

قیمت سولفات آمونیوم براساس ترم فوب چین در این هفته افزایش یافت و به ۱۶۰ تا ۱۷۵ دلار در هر تن براساس فوب چین رسید. تولید کنندگان این محصول در شمال چین به دلیل افزایش تقاضا در این منطقه، قیمت خود را افزایش دادند. یک تولید کننده چینی در جنوب این کشور یک محموله ۶ تا ۸ هزار تنی سولفات آمونیوم گرید کاپرولاکتام را به قیمت ۱۶۰ دلار در هر تن براساس فوب جنوب شرق آسیا برای حمل در ماه اکتبر به فروش رساند.

افزایش تقاضا در شمال چین

افزایش تقاضا در شمال چین

یک شرکت تجاری یک محموله سولفات آمونیوم استاندارد را برای حمل در کیسه های مخصوص جامبو به قیمت ۱۳۰ دلار در هر تن برای حمل به مقصد پاکستان خریداری نمود. قیمت سولفات آمونیوم گرید MMA در هفته منتهی به ۸ سپتامبر براساس ترم فوب چین ۱۴۵ دلار در هر تن بود. قیمت سولفات آمونیوم گرانول گرید کاپرولاکتام و سولفات آمونیوم فشرده شده ۱۸۰ تا ۱۸۵ دلار در هر تن بود.

بررسی بازار اوره و سولفات آمونیوم آسیا | هفته سوم آگوست ۲۰۲۳

کاهش قیمت سولفات آمونیوم در اروپا

کاهش قیمت سولفات آمونیوم در اروپا

در هفته منتهی به ۸ سپتامبر قیمت سولفات آمونیوم در اروپا کاهش یافت و بین ۱۶۱ تا ۱۹۲ بود. یک تولید کننده محموله ای از سولفات آمونیوم گرید کاپرولاکتام را به قیمت ۱۶۱ دلار در هر تن براساس ترم فوب مدیترانه به فروش رساند و به این وسیله با فروشندگان چینی که قیمت آنها ۱۷۰ دلار در هر تن بود به رقابت پرداخت. یک محموله سولفات آمونیوم گرید کاپرولاکتام نیز به وزن ۶۰۰۰ تن به قیمت ۱۹۲ دلار در هر تن براساس ترم تحویل فوب شمال غرب اروپا در این هفته به فروش رسید.

قیمت سولفات آمونیوم گرانول براساس ترم تحویل فوب شمال اروپا بین ۲۷۸ تا ۳۴۲ دلار در هر تن بود. در اروپا یک محموله ۴۰۰۰ تنی اوره گرانول ۲ میلی متری به قیمت ۲۶۰ تا ۲۶۵ یورو و یک محموله ۳۰۰۰ تنی اوره گرانول ۳ میلی متری به قیمت ۳۱۵ تا ۳۲۰ دلار در هر تن براساس ترم تحویل فوب شمال غرب اروپا برای تحویل در ماه اکتبر به فروش رسید.

اختصاصی بازار نفت و گاز / پتروشیمی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *