جذب پیمانکاران EPIC برای میادین گازی

جذب پیمانکاران EPIC برای میادین گازی

به گزارش بازار نفت و گاز، Hartshead به دنبال پیمانکاران EPIC برای میادین گازی Anning و Somerville، انگلستان است. هدف هارتس‌هد از طریق فرآیند پیش‌صلاحیت، تایید علاقه و توانایی پیمانکار در ارائه راه‌حل و بسته نصب مناسب برای پروژه، همراه با گزینه‌های زمان‌بندی احتمالی است.

جذب پیمانکاران EPIC

Hartshead Resources یک فرآیند پیش صلاحیت برای قراردادهای EPIC (مهندسی، تدارکات، نصب و راه اندازی) برای میادین گازی Anning و Somerville در حوزه گاز جنوبی بریتانیا راه اندازی کرده است.

فرآیند پیش صلاحیت با هدف تأیید علاقه و توانایی پیمانکار در ارائه راه حل و بسته نصب مناسب برای پروژه است.

گزینه‌های زمان‌بندی ممکن را تأیید می‌کند، از جمله برنامه‌های کامل رویه‌ها و ژاکت‌ها یا نصب‌های اولیه ژاکت‌های جایگزین.

همچنین، این فرآیند هرگونه اقلام فله یا تجهیزات مهم سرب طولانی را شناسایی کرده و تعداد محدودی از پیمانکاران را برای مناقصه برای این جریان کاری از پیش واجد شرایط می کند.

پیمانکار برای حوزه گاز

هارتس هد قبلاً فهرست بلند اولیه هشت پیمانکار مستقر در بریتانیا و اتحادیه اروپا را با سابقه ای در دانش پروژه در زمینه ساخت حوزه گاز جنوبی بریتانیا گردآوری کرده است.

انتظار می‌رود که کسب‌وکار انرژی مستقر در بریتانیا پس از فهرست نهایی پیمانکاران از پیش واجد شرایط، به مناقصه (ITT) دعوت کند که انتظار می‌رود در سه ماهه دوم سال 2023 برگزار شود.

پروژه توسعه میادین گازی

کریس لوئیس، مدیرعامل Hartshead Resources گفت: پروژه توسعه فاز اول ما طی دو سال گذشته به بلوغ قابل توجهی رسیده است و هیچ نمونه ای بهتر از شروع فرآیند مناقصه برای ساخت و نصب دو سکوی دریایی برای گاز Anning و Sommerville وجود ندارد. زمینه های.

هر یک از این نقاط عطف کلیدی، گام دیگری در راه اولین گاز است. این گواهی بر تیم است که ما هنوز در مسیر ورود به فاز اجرای پروژه در سه ماهه سوم امسال هستیم.

هارتس‌هد قرارداد آنینگ و سامرویل پلتفرم و ژاکت EPIC را پس از تکمیل فاز اول FEED و بررسی سایت ژئوتکنیکی که در آوریل 2023 پیش‌بینی می‌شود، اعطا خواهد کرد.

دامنه امکانات پلت فرم و ژاکت شامل یک ژاکت، شمع ها و رویه ها، طراحی دقیق، تهیه و ساخت است.

بر اساس FEED شرکت خواهد بود که داده های مهندسی اولیه و داده های عملیاتی و عملکردی را ارائه می دهد.

محدوده قرارداد EPIC

محدوده قرارداد EPIC شامل طراحی و مهندسی دقیق، تهیه و تامین مواد و تجهیزات، به همراه ساخت و ساخت سکوها و ژاکت‌های آنینگ و سامرویل می‌باشد.

این قرارداد همچنین شامل تکمیل مکانیکی و پیش راه اندازی محوطه، بارگیری و بست دریایی بر روی بارج های حمل و نقل، حمل و نصب و نصب ژاکت ها و روکش ها، و قلاب و راه اندازی می باشد.

علاوه بر این، این شرکت به عضویت Offshore Energies UK (OEUK)، یک نهاد نمایندگی برای شرکت‌های فعال در فلات قاره بریتانیا (UKCS) پیوسته است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *