خرید پردازنده گاز طبیعی Lucid Energy را به مبلغ 3.5 میلیارد دلار

خرید پردازنده گاز طبیعی Lucid Energy

به گزارش بازار نفت و گاز، تارگا ریسورس، پردازنده گاز طبیعی Lucid Energy را به مبلغ 3.5 میلیارد دلار خریداری می کند. Lucid Energy در حوضه دلاور فعالیت می کند، جایی که خدمات جمع آوری، تصفیه و فرآوری گاز طبیعی را ارائه می دهد که شامل نزدیک به 1689 کیلومتر خط لوله گاز طبیعی و حدود 1.4 میلیارد مکعب در روز ظرفیت پردازش گاز طبیعی برودتی در حال خدمت یا در حال ساخت است.

خرید Lucid Energy Delaware

تارگا ریسورس با خرید Lucid Energy Delaware، یک شرکت متوسط، از Riverstone و Goldman Sachs Asset Management در یک معامله تمام نقدی به ارزش 3.55 میلیارد دلار موافقت کرده است.

در همین راستا، تارگا ریسورس و گروه انرژی لوسید، یکی از شرکت های فرآوری گاز طبیعی در حوضه پرمین، از توافق قطعی خبر داده اند.

منابع تارگا این خرید را از طریق یک شرکت تابعه کاملاً تحت مالکیت انجام خواهد داد.

Lucid Energy که در حوضه دلاور فعالیت می کند، خدمات جمع آوری، تصفیه و پردازش گاز طبیعی را ارائه می دهد. این شامل نزدیک به 1689 کیلومتر خط لوله گاز طبیعی و حدود 1.4 میلیارد فوت مکعب در روز (Bcf/d) ظرفیت پردازش گاز طبیعی برودتی، در حال سرویس یا در حال ساخت است.

دارایی های میانی این شرکت عمدتاً در شهرستان های Eddy و Lea در نیومکزیکو واقع شده است. گفته می شود که اکثریت قریب به اتفاق دارایی ها در پنج سال گذشته ساخته شده اند.

سخن مدیرعامل Lucid Energy

مایک لاتچم، مدیرعامل Lucid Energy گفت: «طی چند سال گذشته، Lucid با تیمی با استعداد، عملیات و زیرساخت‌های پیچیده و مشارکت‌های قوی با مشتریان، خود را به‌عنوان یک پردازنده میانی پیشرو در حوضه دلاور به‌طور محکمی تثبیت کرده است.

من به آنچه به دست آورده‌ایم بسیار افتخار می‌کنم، زیرا معامله امروز گواهی بر تعهد و تخصص اعضای تیم ما و استراتژی ما برای رشد تجارت به نفع همه سهامداران است.»

برای منابع تارگا، این اکتساب یک سیستم جمع آوری و پردازش مکمل و بسیار استراتژیک در حوضه دلاور اضافه می کند. این تراکنش همچنین اندازه و مقیاس شرکت زیرساخت‌های میان‌جریان فهرست شده عمومی را در بازی منابع بزرگ‌تر می‌کند.

سخن مدیر عامل تارگا ریسورس

مت ملوی مدیر عامل تارگا ریسورس گفت: «تیم مدیریت لوسید موقعیت جذابی در حوضه دلاور ایجاد کرده است و ما مشتاقانه منتظر ادامه ارائه خدمات ارزش افزوده به مشتریان تولیدکننده هستیم.

“این یک خرید هیجان انگیز است که با استراتژی یکپارچه ما مطابقت دارد زیرا ما در حال گسترش و تنوع بخشیدن به حوضه پرمین خود با حضور مکمل Lucid در چندین سرمایه گذاری جذاب هستیم که انتظار داریم ایجاد ارزش سهامداران را بیشتر افزایش دهد و به افزایش حجم بیشتر از طریق تارگا ادامه دهد. مشاغل پایین دستی.»

این معامله که مشمول تاییدیه های نظارتی و سایر شرایط معمول بسته شدن است، پیش بینی می شود در سه ماهه سوم 2022 بسته شود.

در اوایل سال جاری، منابع تارگا قراردادی برای فروش 25 درصد از سهام خود در خط لوله خلیج فارس (GCX) به قیمت 857 میلیون دلار امضا کرد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *