توسعه معدن پتاس کم آلاینده BHP در کانادا

توسعه معدن پتاس کم آلاینده BHP در کانادا

به گزارش بازار نفت و گاز، کانادا در توسعه معدن پتاس کم آلاینده BHP سرمایه گذاری می کند. گفته می‌شود این سرمایه‌گذاری که توسط وزیر نوآوری، علم و صنعت کانادا، فرانسوا فیلیپ شامپاین اعلام شده است، از شیوه‌های معدنکاری پایدار حمایت می‌کند و شغل‌هایی با درآمد خوب ایجاد می‌کند.

توسعه معدن پتاس کم آلاینده

دولت کانادا یک سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری در شرکت معدنی استرالیا BHP برای حمایت از پروژه توسعه معدن پتاس کم آلاینده 7.5 میلیارد دلاری آن در کانادا اعلام کرده است.

گفته می‌شود که این سرمایه‌گذاری از شیوه‌های استخراج معدنی پایدار حمایت می‌کند و مشاغل با درآمد خوبی ایجاد می‌کند که از تقاضای جهانی برای مواد معدنی حیاتی کانادا حمایت می‌کند.

سرمایه گذاری در معدن پتاس

فرانسوا فیلیپ شامپاین، وزیر نوآوری، علم و صنعت کانادا، این سرمایه گذاری را اعلام کرد که از طریق صندوق نوآوری استراتژیک انجام خواهد شد.

فرانسوا فیلیپ شامپاین گفت: این سرمایه گذاری نشان می دهد که دولت ما به مردم سخت کوش ساسکاچوان و همچنین به بخش معدن و کشاورزی کانادا متعهد است.

پتاس و صنعت کشاورزی جهانی

پتاس یک منبع حیاتی و استراتژیک در صنعت کشاورزی جهانی است و ما از شراکت با BHP در این پروژه خرسندیم تا منافع اقتصادی قوی برای ساسکاچوان به ارمغان بیاوریم.

این پروژه منجر به ایجاد صدها شغل با درآمد مناسب برای کانادایی‌ها می‌شود و در عین حال ابتکارات سبز در صنعت معدن را تشویق می‌کند.

معدن پتاس BHP در یانسن

انتظار می رود معدن پتاس BHP واقع در یانسن، ساسکاچوان کمترین انتشار مستقیم را نسبت به سایر معادن پتاس در جهان داشته باشد.

از طریق این پروژه، BHP قصد دارد ردپای کربن خود را به حداقل برساند، ایمنی کارگران را بهبود بخشد و فناوری را برای کاهش بیشتر انتشار گازهای گلخانه‌ای ناشی از عملیات پیاده‌سازی کند.

تولید مواد معدنی حیاتی

گفته می شود که معدن پتاس یانسن از تولید مواد معدنی حیاتی حمایت می کند که تحول و رشد اقتصاد کانادا را افزایش می دهد.

همچنین 600 شغل با مهارت بالا و بیش از 100 شرایط تعاونی برای دانشجویان ایجاد می کند و از جوامع بومی از طریق فرصت های شغلی و اقتصادی حمایت می کند.

میزان تقاضا برای پتاس

رئیس BHP Minerals Americas Ragnar Udd گفت: تقاضا برای پتاس به دلیل نیاز به افزایش محصول برای تغذیه جمعیت در حال رشد به رشد خود ادامه خواهد داد. کانادا دارای برخی از بهترین ذخایر پتاس در جهان است، همراه با مهارت و قدرت زیادی در توسعه منابع.

استخراج از معدن پتاس

ما می دانیم که موفقیت فقط مربوط به چیزی نیست که شما از آن استخراج می کنید، بلکه به نحوه استخراج شما نیز بستگی دارد، و ما این مسئولیت را جدی می گیریم. Jansen Stage 1 استاندارد جدیدی برای پتاس نه فقط برای کانادا بلکه در سراسر جهان ایجاد می کند.

BHP مفتخر است که با دولت، مردم بومی و مردم ساسکاچوان برای ایجاد معدنی که از آخرین فناوری برای ارائه یک عملیات مولد، کارآمد و پایدار استفاده می‌کند که مزایای گسترده‌ای برای منطقه، مردم ساسکاچوان و مردم ساسکاچوان به ارمغان می‌آورد شریک شود. سهامداران BHP برای دهه های آینده.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *