سرمایه گذاری چین در انرژی خورشیدی ازبکستان

سرمایه گذاری چین در انرژی خورشیدی ازبکستان

به گزارش بازار نفت و گاز، Arctech یک گیگاوات دیگر سفارش بین المللی را در ازبکستان تضمین می کند. این دو پروژه سالانه 2.3 میلیارد کیلووات ساعت برق اضافه خواهند کرد که معادل کاهش 588 میلیون متر مکعب مصرف گاز است.

Arctech، ارائه‌دهنده پیشرو ردیابی، قفسه‌بندی و BIPV خورشیدی در جهان، قرارداد تامین ردیاب خورشیدی را با شرکت مهندسی انرژی چین (CEEC) در ازبکستان، در قشقاداریو ویلویاتی و بوکسورو با ظرفیت کل 1 گیگاوات امضا کرده است. این یک پیشرفت مهم دیگر برای Arctech در توانمندسازی انتقال انرژی جهانی با فناوری است.

تولید برق خورشیدی

این دو پروژه سالانه 2.3 میلیارد کیلووات ساعت برق اضافه خواهند کرد که معادل کاهش 588 میلیون متر مکعب مصرف گاز است. این امر باعث صرفه جویی زیادی در منابع سوخت محلی و کاهش انتشار گازهای مضر می شود.

سیستم ردیابی خورشیدی

Arctech یک گیگاوات سیستم ردیابی خورشیدی SkyWings را برای این دو پروژه در ازبکستان ارائه خواهد کرد. SkyWings یک مکانیزم درایو چند نقطه‌ای همزمان نصب می‌کند که می‌تواند به طور موثر عملکرد مقاومت در برابر باد ماژول‌ها را بهبود بخشد. همچنین دارای پایداری بالایی در تمام شیب‌ها است که با زاویه شیب بهینه ربات تمیزکننده سازگار است و به طور موثر با طوفان‌های شن مکرر و آب و هوای خشک در ازبکستان سازگار است.

سرمایه گذاری در ازبکستان

چین به عنوان نقطه اتکای مهم «کمربند و جاده» به شریک اصلی تجاری و سرمایه گذاری و دومین منبع بزرگ سرمایه گذاری ازبکستان تبدیل شده است. با ادامه تعمیق ابتکار ساخت “کمربند و جاده”، همکاری چین و ازبکستان در زمینه انرژی به طور فزاینده ای عمیق تر می شود.

پروژه انرژی جدید

Lin XiaoDan، عضو کمیته کمیته حزب و معاون ارشد CEEC گفت: “Arctech به عنوان یک رهبر اصلی در بخش تخصصی زنجیره صنعت فتوولتائیک است.” این پروژه اولین پروژه انرژی جدید در مقیاس بزرگ است که پس از نشست چین و آسیای مرکزی توسط شرکت های چینی در آسیای مرکزی اجرا شده است.

ما مشتاقانه منتظر تقویت مداوم همکاری بین Arctech و CEEC هستیم. هدف ما با هم این است که در شکل‌دهی چشم‌انداز انرژی جدید آسیای مرکزی نقش اساسی داشته باشیم و اطمینان حاصل کنیم که ابتکار «کمربند و جاده» در بخش فتوولتائیک از طریق محصولات قابل اعتماد و با کیفیت برتر ما شکوفا می‌شود.»

انرژی خورشیدی در ازبکستان

پیش از این، Arctech یک قرارداد 500 مگاواتی در شیرآباد، ازبکستان امضا کرده بود. در کمتر از سه ماه، Arctech یک موفقیت قابل توجه دیگر در بازار آسیای مرکزی به دست آورده است. ظرفیت و سهم قابل توجه این پروژه ها در کاهش کربن نمونه ای از تأثیر تغییرپذیر انرژی خورشیدی در ازبکستان است.

با حرکت رو به جلو، Arctech در حفظ چشم انداز جهانی، پرورش افکار نوآورانه، دفاع از تحول انرژی جهانی با محصولات با کالیبر بالا، و حمایت از توسعه جهانی کربن صفر از طریق خدمات بی نظیر، ثابت قدم می ماند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *