ساخت تاسیسات خورشیدی 373 مگاواتی

ساخت تاسیسات خورشیدی 373 مگاواتی

به گزارش بازار نفت و گاز، Quinbrook ساخت و ساز در پروژه خورشیدی Cleve Hill به همراه پروژه ذخیره سازی باتری در بریتانیا را آغاز می کند. کلیو هیل یک پروژه انرژی تجدید پذیر در مقیاس بزرگ است که دارای یک تاسیسات خورشیدی 373 مگاواتی و بیش از 150 مگاوات ذخیره انرژی باتری است.

ساخت تاسیسات خورشیدی

Quinbrook Infrastructure Partners، یک مدیر سرمایه گذاری مستقر در ایالات متحده که بر زیرساخت های انرژی تجدیدپذیر متمرکز است، ساخت و ساز در پروژه ذخیره سازی انرژی خورشیدی Cleve Hill به همراه باتری در کنت، انگلستان را آغاز کرده است.

کلیو هیل یک پروژه انرژی تجدید پذیر در مقیاس بزرگ است که شامل یک تاسیسات خورشیدی 373 مگاواتی و بیش از 150 مگاوات ذخیره انرژی باتری است. در ماه مه 2020 توسط وزارت راهبرد تجاری، انرژی و صنعتی بریتانیا (BEIS) موافقت توسعه داده شده است و انتظار می رود تا پایان سال 2024 تکمیل شود.

پروژه کلیو هیل

پس از عملیاتی شدن، انتظار می رود پروژه کلیو هیل، انرژی تجدید پذیر کافی برای رفع نیازهای برق سالانه بیش از 100000 خانه در بریتانیا تولید کند. انتظار می رود این پروژه در طول عمر خود بیش از 2300 شغل مستقیم و غیرمستقیم ایجاد کند و بیش از 148 میلیون پوند از مزایای اجتماعی-اقتصادی محلی ایجاد کند.

به گفته این شرکت، این اولین پروژه از این دست است که به عنوان یک پروژه زیرساختی مهم ملی تایید می شود و تخمین زده می شود که هر سال 164450 تن از انتشار کربن را کاهش دهد.

ساخت زیرساخت های انتقال انرژی

روری کوینلان، یکی از بنیانگذاران و شریک مدیریت کوین بروک، گفت: قیمت های بالای انرژی، بی ثباتی ژئوپلیتیکی، و اهداف جاه طلبانه خالص صفر بریتانیا، نیاز حیاتی برای تسریع در ساخت نسل بعدی زیرساخت های انتقال انرژی در بریتانیا را مورد توجه قرار می دهد.

از نظر ما، پروژه‌های ذخیره‌سازی انرژی خورشیدی + باتری در مقیاس بزرگ برای دستیابی به الزامات کربن‌زدایی در انتقال انرژی در سراسر جهان کلیدی هستند و ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا طرحی برای پروژه‌های بیشتر در بریتانیا ایجاد کنیم. به همان اندازه مهم، ما متعهد هستیم که این کار را به روشی انجام دهیم که واقعاً در حمایت از مشاغل و ارائه طیف وسیعی از مزایای ملموس به جامعه محلی تأثیرگذار باشد.

بهبود امنیت انرژی بریتانیا

کوینبروک گفت که این پروژه در مقیاس بزرگ به بهبود امنیت انرژی بریتانیا، کربن زدایی بیشتر شبکه برق و حمایت از سفر این کشور به سمت خالص صفر کمک خواهد کرد. در ژوئیه سال گذشته، کوینبروک یک قرارداد 15 ساله برای تفاوت (CfD) در آخرین مزایده تخصیص CfD انگلستان برای حمایت از تامین مالی پروژه منعقد کرد.

گفته می شود که این قرارداد بزرگترین پروژه برای یک پروژه خورشیدی بریتانیا است که به عنوان بخشی از بزرگترین دور طرح حراج توسط دولت بریتانیا اعطا شده است. علاوه بر این، Cleve Hill 138 هکتار را به مدیریت زیستگاه اختصاص داده است که با همکاری Natural England، Kent Wildlife Trust، RSPB و آژانس محیط زیست طراحی شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *