ساخت تاسیسات پشته های الکترولیز PEM در آلمان

ساخت تاسیسات پشته های الکترولیز PEM در آلمان

به گزارش بازار نفت و گاز، H-Tec Systems ساخت و ساز تاسیسات پشته های الکترولیز PEM را در آلمان آغاز می کند. تاسیسات جدید، با نام H-Tec Systems Stack Manufacturing and Development Center، در سایتی به مساحت 35000 متر مربع در پارک ویکتوریا، یک منطقه تجاری در منطقه رالستد هامبورگ، در مرز شلزویگ-هولشتاین ساخته خواهد شد.

ساخت پشته های الکترولیز PEM

H-Tec Systems توسعه دهنده سلول های سوخت هیدروژنی در آلمان، ساخت تاسیسات جدید خود را برای تولید پشته های الکترولیز PEM در منطقه هامبورگ آلمان آغاز کرده است. تاسیسات جدید که H-Tec Systems Stack Manufacturing and Development Center نامیده می شود، از توسعه، تولید، آزمایش و سرویس پشته های الکترولیزر PEM پشتیبانی می کند.

این ساختمان در زمینی به مساحت 35000 متر مربع در پارک ویکتوریا، یک منطقه تجاری در منطقه رالستد هامبورگ، در مرز شلزویگ-هولشتاین ساخته خواهد شد. تاسیسات جدید تا سال آینده به طور خودکار پشته های الکترولیز PEM را با ظرفیت بالقوه تا 5 گیگاوات تولید می کند و چند صد نفر را استخدام می کند.

تولید هسته الکترولیزهای PEM

پشته های تولید شده در کارخانه جدید هسته الکترولیزهای PEM این شرکت را تشکیل می دهند که در دفتر مرکزی آن در آگسبورگ تولید می شود. علاوه بر این، این مرکز دارای یک مرکز آموزشی و مشتری است که از اجرای ایمن و موثر راه حل های هیدروژن توسط مشتریان و طرف های علاقه مند در سراسر جهان پشتیبانی می کند.

راه اندازی جهانی هیدروژن

رابین فون پلتنبرگ، مدیرعامل H-Tec Systems گفت: نیاز به راه حل های هیدروژنی در صنعت در حال افزایش است. با بیش از 11000 متر مربع فضای در دسترس برای تولید و مراحل آزمایش، ما در موقعیت ایده آلی هستیم تا نسل های آینده محصول را در مکان جدید خود پوشش دهیم و در نتیجه راه اندازی جهانی هیدروژن را به طور موثر تسهیل کنیم.

برای تولید بدون مشکل، بسیار در دسترس و مقرون به صرفه الکترولیزهای PEM و پشته‌ها، علاوه بر فرآیندهای تولید خودکار، همچنین لازم است زنجیره‌های تامین مربوطه را برای مطابقت با نیازهای تولید الکترولیز و الکترولیز تنظیم کرد.

سایت تولید جدید در هامبورگ

این شرکت گفت که سایت تولید جدید در هامبورگ موقعیت خود را در بازار هیدروژن تقویت می کند و به ابتکار جهانی هیدروژن کمک می کند. علاوه بر پشته‌های S450 موجود، این شرکت دسته‌های نسل جدید با عملکرد پیشرفته را در تأسیسات تولیدی جدید توسعه و تولید خواهد کرد.

این کارخانه خودکار بخشی از پروژه تحقیقاتی PEP.IN است که توسط وزارت آموزش و تحقیقات فدرال (BMBF) از طریق پروژه سرب H2Giga تامین می شود. از طریق یک سرمایه گذاری مشترک بین شرکت سرمایه گذاری محلی Garbe Industrial Real Estate و توسعه دهنده املاک و مستغلات Jebens Group اجرا می شود.

شرکت مشاوره املاک و مستغلات گروسمان و برگر مستقر در هامبورگ به عنوان واسطه برای JV و ترتیبات لیزینگ خدمت کرد. کوستر به عنوان پیمانکار عمومی پروژه خدمت می کند، در حالی که شرکت مشاوره املاک و مستغلات Drees & Sommer از برنامه ریزی ساختمان و کارخانه پشتیبانی می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *