طراحی مخزن دو کشتی حامل گاز طبیعی مایع

طراحی مخزن دو کشتی حامل گاز طبیعی مایع

به گزارش بازار نفت و گاز، GTT سفارشی از شرکت صنایع کشتی سازی دالیان برای طراحی مخزن باری دو حامل جدید LNG دریافت می کند. این دو حامل LNG هر کدام دارای ظرفیت کل مخزن LNG 175000 متر مکعب خواهند بود و به سیستم مهار غشایی Mark III Flex که توسط GTT توسعه یافته است، مجهز خواهند شد.

طراحی مخزن دو کشتی حامل گاز طبیعی مایع

GTT اعلام می‌کند که سفارشی از طرف شریک خود، شرکت کشتی‌سازی چینی Dalian Shipbuilding Industry Co (DSIC) برای طراحی مخزن دو کشتی حامل گاز طبیعی مایع (LNGC) به نمایندگی از «CMES LNG Carrier Investment Inc» دریافت کرده است. این اولین پروژه برای ساخت یک حامل LNG در DSIC است.

ساخت حامل LNG

این دو حامل LNG هر کدام دارای ظرفیت کل مخزن LNG 175000 متر مکعب خواهند بود و به سیستم مهار غشایی Mark III Flex که توسط GTT توسعه یافته است، مجهز خواهند شد. تحویل این کشتی ها برای سه ماهه سوم سال 2025 و سه ماهه اول 2026 برنامه ریزی شده است.

مدیرعامل GTT

آقای فیلیپ برتروتیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل GTT، اعلام کرد: ما بسیار خوشحالیم که DSIC را در مرحله جدیدی از همکاری خود همراهی می کنیم، با اولین حامل های LNG بزرگ که توسط DSIC ساخته می شود. ما از DSIC حمایت کامل خواهیم کرد و تیم های متخصص خود را بسیج می کنیم تا این همکاری به موفقیت بزرگی برسد.

رئیس شرکت صنعت کشتی سازی دالیان

آقای یانگ ژیژونگ، رئیس شرکت صنعت کشتی سازی دالیان، گفت:

«به دنبال سال‌ها همکاری نزدیک بین DSIC و GTT، ما امروز واقعاً برای تحقق پروژه حامل LNG که دارای فناوری پیشرفته Mark III Flex GTT است، هیجان‌زده هستیم.
ما از شریک دیرینه خود China Merchants Energy Shipping Group برای تجدید اعتماد خود به قابلیت ها و تخصص کشتی سازی DSIC برای ارائه دارایی های با کیفیت بالا تشکر می کنیم.

آقای JY.WU، مدیر فنی “CMES LNG Carrier Investment Inc”، اعلام کرد: “CMES LNG Carrier Investment Inc” آماده است و در حال برنامه ریزی برای گسترش تجارت خود در بخش LNGC است. ما کاملاً مطمئن هستیم که این اولین حامل LNG با همکاری نزدیک بین مالک، DSIC و GTT با موفقیت ساخته خواهد شد و از پشتیبانی حرفه ای مستمر GTT قدردانی می کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *