توسعه پارک انرژی سبز مگاتون

توسعه پارک انرژی سبز مگاتون

به گزارش بازار نفت و گاز، GreenGo Energy برای توسعه پارک انرژی سبز مگاتون 8 میلیارد یورویی در دانمارک تلاش می کند. پروژه مگاتون که در پست آینده 400 کیلوولتی Stovstrup در شرق تارم در شهرداری Ringkøbing-Skjern توسعه می یابد، پیش بینی می شود که بیش از یک میلیون تن سوخت سبز در سال تولید کند و به هدف دانمارک در سال 2030 برای کاهش 70 درصدی انتشار دی اکسید کربن کمک کند.

توسعه پارک انرژی سبز مگاتون

شرکت فناوری سبز دانمارکی GreenGo Energy از همکاری با شهرداری Ringkøbing-Skjern در دانمارک برای ساخت پارک انرژی سبز مگاتون با سرمایه گذاری حدود 60 میلیارد کرون کرون (8 میلیارد یورو) خبر داده است.

این سرمایه‌گذاری از سوی مشتریان و شرکای GreenGo Energy انجام خواهد شد که شامل برخی از سرمایه‌گذاران اصلی در انرژی‌های تجدیدپذیر و زیرساخت‌ها می‌شود.

انرژی هیبریدی تجدیدپذیر

مگاتون بر پایه 4 گیگاوات انرژی هیبریدی تجدیدپذیر خورشیدی و بادی خشکی و فراساحلی است که مستقیماً به پارک انرژی جدید تغذیه می شود. هسته اصلی پروژه الکترولیز 2GW خواهد بود.

این در پست آینده 400 کیلوولت Stovstrup در شرق تارم در شهرداری Ringkøbing-Skjern توسعه خواهد یافت.

پارک انرژی سبز مگاتون

پیش بینی می شود که پارک انرژی سبز مگاتون بیش از یک میلیون تن سوخت سبز در سال تولید کند.

پروژه های خورشیدی و بادی مرتبط با آن سالانه 11.5 تراوات ساعت انرژی تجدیدپذیر تولید خواهند کرد. این معادل بیش از 30 درصد از کل مصرف انرژی فعلی دانمارک است.

انرژی پاک تولید شده مگاتون

پیش بینی می شود بیش از 85 درصد از انرژی پاک تولید شده به طور مستقیم در پارک انرژی سبز مگاتون برای تولید سوخت سبز استفاده شود.

GreenGo Energy گفت که پارک انرژی سبز و پروژه های کاملا یکپارچه انرژی پاک می توانند تا پایان این دهه عملیاتی شوند.

توسعه پروژه مگاتون

پروژه مگاتون باعث ایجاد شرکت های فرعی از محصولات جانبی از جمله گرمای مازاد و همچنین ایجاد 300 تا 500 شغل محلی دائمی برای پارک انرژی و پروژه های انرژی تجدیدپذیر خواهد شد.

کارستن نیلسن، مدیر اجرایی GreenGo Energy گفت: با پروژه مگاتون و توسعه یکی از بزرگترین پارک های انرژی جهان در یوتلند غربی، ما بار دیگر دانمارک را به عنوان پیشرو در انتقال به قدرت 100% سبز و قدرت سبز در نقشه جهان قرار خواهیم داد. سوخت‌های سبز که برای دستیابی به اهداف آب و هوایی جهانی تا سال 2050 ضروری هستند.

شرکت فناوری سبز دانمارک

به گفته شرکت فناوری سبز، این پروژه کمک قابل توجهی به انتقال دانمارک و همچنین کمک به این کشور در دستیابی به هدف 2030 خود برای کاهش 70 درصدی انتشار دی اکسید کربن خواهد کرد.

برای توسعه پروژه مگاتون، GreenGo Energy با تیم های مهندسی مشاور از جمله COWI، Arkitema و New Power Partners همکاری می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *