افزایش دو برابری تولید ال ان جی در الرویس

افزایش دو برابری تولید ال ان جی در الرویس

به گزارش بازار نفت و گاز، ADNOC پروژه رشد LNG کم کربن را در شهر صنعتی الرویس ادامه می دهد. از طریق پروژه برنامه ریزی شده رشد LNG، ADNOC قصد دارد ظرفیت تولید LNG خود را بیش از دو برابر کند تا تقاضای جهانی برای گاز طبیعی را برآورده کند.

افزایش تولید ال ان جی

به عنوان بخشی از مرحله طراحی، ADNOC امروز اعلام کرد که پروژه رشد LNG کم کربن در سطح جهانی در شهر صنعتی الرویس، الظفره، ابوظبی به جلو خواهد رفت. به عنوان یک مرکز عملیاتی برای ADNOC و شرکت‌های عامل آن، مکان انتخاب شده هم افزایی قابل توجه و زیرساخت‌های موجود را ارائه می‌کند که برای ارائه کارایی پروژه، باز کردن ارزش اضافی برای ADNOC، شرکای آن و امارات متحده عربی استفاده می‌شود.

پس از ارزیابی جامع گزینه‌های مکان در مرحله طراحی در حال انجام، نزدیکی Al Ruwais به عملیات فعلی ADNOC و همچنین پروژه‌های رشد آتی آن، علاوه بر یک پایگاه تامین‌کننده محلی به خوبی تثبیت‌شده، ملاحظات مهمی در تصمیم این شرکت بود.

افزایش ظرفیت تولید LNG

از طریق پروژه برنامه ریزی شده رشد LNG، ADNOC قصد دارد ظرفیت تولید LNG خود را بیش از دو برابر کند تا تقاضای جهانی برای گاز طبیعی را برآورده کند. این نیروگاه که با تاسیسات پردازش با انرژی الکتریکی طراحی شده است، از انرژی تجدیدپذیر و شبکه هسته‌ای بهره می‌برد و یکی از کم‌ترین تاسیسات LNG با شدت کربن در جهان است.

رشد تولید LNG

پروژه برنامه‌ریزی شده رشد LNG شرکت ADNOC، با هدف افزایش ظرفیت تولید LNG، طراحی شده است. این پروژه در نظر دارد تقاضای جهانی برای گاز طبیعی را برآورده کند. شرکت ADNOC به‌دنبال کاهش آلایندگی هوا با ایجاد یکی از تاسیسات LNG در جهان است. به همین دلیل، شرکت ADNOC به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در صنعت نفت و گاز، در جهت حفظ محیط زیست و کاهش اثرات زیان‌بار تولید LNG، قدمی مثبت برداشته است.

تاثیر بر بازار جهانی گاز طبیعی

افزایش ظرفیت تولید LNG توسط شرکت ADNOC و در نتیجه افزایش تولید گاز طبیعی، به طور مستقیم می‌تواند تاثیری بر روی بازار جهانی گاز طبیعی داشته باشد. افزایش تولید LNG توسط شرکت ADNOC می‌تواند به پاسخگویی به این تقاضا کمک کند و قیمت گاز طبیعی را کاهش دهد. افزایش تولید LNG توسط شرکت ADNOC می‌تواند باعث رقابت بیشتر در بازار شود و این رقابت ممکن است باعث کاهش قیمت گاز طبیعی در بازار شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *