رسمی شدن قرارداد Drill and Blast برای پروژه طلا

رسمی شدن قرارداد Drill and Blast برای پروژه طلا

به گزارش بازار نفت و گاز، رسمی شدن قرارداد Drill and Blast برای پروژه طلا. انتظار می رود که قراردادهای ترکیبی بین 8 تا 10 میلیون دلار استرالیا در 6 تا 12 ماه آینده درآمد ایجاد کند.

قرارداد Drill and Blast

Dynamic Group Holdings Limited (ASX: DDB) (“Dynamic”) خوشحال است به شما بگوید که از طریق شرکت تابعه خود Dynamic Drill & Blast Pty Ltd (“Drill and Blast”) قراردادی رسمی با Aurenne منعقد کرده است. Parker Range Pty Ltd برای ارائه خدمات حفاری و انفجار در پروژه طلای پارکرز در منطقه گلدفیلدز استرالیای غربی. Drill and Blast خدماتی را به Aurenne Parker Range Pty Ltd در پروژه Parkers Range Gold به صورت دوره ای ارائه می کند و در عین حال ترتیب قراردادی را رسمی می کند.

شروع به استخراج با دکل حفاری

این شرکت همچنین می گوید که استفاده از سه دکل حفاری را برای پروژه خط لوله اتصال شمالی گلدفیلدز واقع در منطقه میدوست و منطقه گلدفیلد شمالی در استرالیای غربی برای ارائه خدمات حفاری و انفجار به Nacap Pty Ltd برای حداقل دوره تخمینی 6 ماهه آغاز کرده است.

سودآوری قراردادهای ترکیبی

انتظار می رود که قراردادهای ترکیبی بین 8 تا 10 میلیون دلار استرالیا در 6 تا 12 ماه آینده درآمد ایجاد کند. دریل اند بلاست همچنین اخیراً یک دکل حفاری جدید Epiroc T45 را راه اندازی کرده است. دومین دکل حفاری T45 قرار است در ماه ژوئیه تحویل شود و هر دو دکل از عملیات در حال انجام و پروژه های اخیراً اهدا شده پشتیبانی خواهند کرد.

داینامیک بحث های قرارداد را که در مراحل مختلف با چندین طرف است ادامه می دهد. این شرکت یک سطح مستمر و قوی از پرس و جو را می بیند که منجر به ایجاد فرصت های قابل توجهی برای پروژه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *