گسترش قابلیت‌های پردازش گاز طبیعی مایع

,
گسترش قابلیت‌های پردازش گاز طبیعی مایع

به گزارش بازار نفت و گاز، یونایتد انرژی سرمایه گذاری مشترک برای پردازش LNG را اعلام کرد. هدف این مشارکت استراتژیک، استفاده از تخصص و منابع هر دو شرکت برای گسترش قابلیت‌های پردازش گاز طبیعی مایع (LNG) UNRG و بازگشایی پتانسیل عظیم آن به عنوان یک منبع انرژی پاک و همه‌کاره است.

پردازش گاز طبیعی مایع

شرکت انرژی متحد (OTCMKTS:UNRG)، یک شرکت پیشرو در تولید انرژی گاز طبیعی، یک مشارکت سرمایه گذاری مشترک با Bridge Energy، LLC از هیوستون، تگزاس را اعلام کرد.

هدف این مشارکت استراتژیک استفاده از تخصص و منابع هر دو شرکت برای گسترش قابلیت‌های پردازش گاز طبیعی مایع (LNG) UNRG و بازگشایی پتانسیل عظیم آن به عنوان یک منبع انرژی پاک و همه‌کاره است.

این مشارکت استراتژیک به UNRG سیستم های مایع سازی گاز مقیاس پذیر را برای نصب در دارایی های خود در مناطق اوکلاهما و کانزاس ایالات متحده ارائه می دهد. به UNRG اجازه می دهد تا بازارهای جدیدی را در مناطقی که به دنبال تغییر از سوخت های سنگین مانند گازوئیل به منابع انرژی کارآمدتر مانند LNG هستند، باز کند.

افزایش توانایی تولید

انتظار می‌رود اولین سیستم با قابلیت تولید حداکثر 7 هزار گالن LNG در روز در سه ماهه چهارم امسال نصب شود. در صورت موفقیت، UNRG قصد دارد به سرعت توانایی تولید را در طول سال 2024 افزایش دهد. این سیستم ها توسط Arc Energy از هیوستون، تگزاس، تامین کننده جهانی تجهیزات تولید و پردازش برای صنعت انرژی ارائه می شود.

گاز طبیعی مزایای زیست محیطی را نسبت به سایر منابع انرژی متعارف اثبات کرده است. با تبدیل گاز طبیعی به شکل مایع با حجم کم آن، LNG کارایی، مقرون به صرفه و دسترسی بیشتری را در کاربردهای مختلف ارائه می دهد.

راه حل انرژی پایدار

برایان گین، مدیرعامل UNRG گفت: «این مشارکت ما را قادر می‌سازد تا از تقاضای فزاینده برای LNG سرمایه‌گذاری کنیم و نیازهای انرژی صنایع و بازارهای مختلف را برآورده کنیم.»

LNG به عنوان یک راه حل انرژی پایدار مزایای بی شماری را ارائه می دهد. با ترکیب قابلیت‌های تولید گاز طبیعی در حال گسترش خود با فناوری‌های پیشرفته پردازش مایع‌سازی LNG، تولید، ذخیره‌سازی و حمل و نقل LNG را ساده‌تر می‌کنیم. این به نفع محیط زیست و همچنین مشتریان جدید است، به ویژه در مناطقی که زیرساخت خط لوله محدود دارند.

بازده بالاتر درآمد

درآمد حاصل از فروش LNG بازده قابل توجهی بالاتری را در همان مولکول گاز ارائه می دهد. سهامداران باید این را به عنوان یک تحول مهم در مدل کسب و کار ما ببینند.

هدف ما با استفاده از پتانسیل LNG و افزایش دسترسی به آن، حمایت از انتقال جهانی به منابع انرژی پاک تر و در عین حال رشد و توسعه اقتصادی است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *