لیست تامین کنندگان صادرات

لیست تامین کنندگان صادرات

راه مناسب برای بررسی لیست تامین کنندگان صادرات، جست و جو با استفاده از کتابخانه یا مراجع آنلاین اسـت. این منابع در دسترس و در اغلب موارد رایگان است، اگرچه در برخی موارد باید فرم ثبت نام را تکمیل کنید.

معرفی تامین کنندگان 

  • Thomas Register (Thomas net online)

Thomas Register of American Manufacturers، یکی از لیست تامین کنندگان صادرات می باشد که یک فهرست راهنمای مفصل از تولیدکنندگان و توزیع کنندگان آمریکایی که بیش از صدسـال اسـت تأمین کنندگان و خریـــداران را به یکدیگر مرتبط می کند. این فهرسـت شـامل آدرسها، مكانها، شماره تلفنها، شماره های دورنگار، آدرس پست الکترونیکی، وب سایتها و کاتالوگهای آنلاین است. Thomas Register نشریه ای از شرکت Thomas Publishing است.

  •  solusource

یکی دیگر از لیست تامین کنندگان صادرات solusource می باشد که در اینجا می توانید کامل ترین و به روزترین فهرست راهنمای اطلاعات صنایع در سراسر جهان را که مربوط به بیش از ۷۰۰ هزار تأمین کننده به ۱۱ زبان و ۲۸ کشور است، جست وجو کنید (همچنین می توانید از این منبع برای یافتن تأمین کنندگان از س ایر کشورها به منظور واردات کالا استفاده کنید، فصل ۶ را ببینید). وب سایت:www.solusource.com 

  • Industry Market Trends

یک وبلاگ جامع صنعتی روزانه با یک دوهفته نامه است که آخرین پیشرفت های صنعتی، بهترین رویه ها، گرایشات بازار و نظرات سردبیر و خوانندگان را منتشر می کند.این یکی دیگر از لیست تامین کنندگان صادرات می باشد.

وب سایت:http://news.thomasnet.com/IMT/

  • The Industrial Marketer

یک خبرنامهی الکترونیکی ماهانهی رایگان است که ThomasNet برای بازاریابان صنعتی (تجارت هایی که کالاها را برای فروش به بقیهی تجارتها به منظور تولید یک محصول دیگر، فروش مجدد یا استفاده از آنها برای اداری تجارتشان می خرند) تهیه می کند.

  • WAND

یکی از لیست تامین کنندگان صادرات، ( WAND (www.wand.com، یک فهرست بین المللی تجاری – تجاری که از پیشرفته ترین سامانه های گروه بندی محصولات در اینترنت برای تطبیق خریدار و فروشنده، در صنایع مختلف است. خریدارانی که از وب سایت بازدید می کنند، می توانند به دنبال یک فهرست از تأمین کنندگان واجد ش رایط برای محصول خاص بگردند. پس از شناسایی یک تأمین کننده، می توانید از طریق پست الکترونیکی یا دورنگار درخواست پیشنهاد قیمت برای بررسی و خرید کالا را ارسال کنید.

  • دانشنامه ی منابع اطلاعات تجاری

دانشنامه ی منابع اطلاعات تجاری (از شرکت GALE Researeh ) یکی دیگر از لیست تامین کنندگان صادرات و یک راهنمای مراجع صنعتی اسـت که فهرستی از راهنماها، کتابهای راهنما”، پایگاههای دادهی انلاین، ‘ منابـع آماری، مجلات دوره ای، خبرنامه ها و اتحادیه های صنفی/حرفهای را در زمینهی گسترده ای از صنایع و موضوعات ارائه می کند و منبعی ارزشمند با کاربردهای متعدد برای یافتن تأمین کنندگان و مشتریان است. 

  • خدمات مرجع تجاری، کتابخانه ی کنگرهی ایالات متحده

مشـاور تحقیقات اقتصادی و تجاری”، یک سری راهنمای مرجع و تحقیق آنلاین در زمینهی موضوعات مرتبط با تجارت و اقتصاد تهیه کرده است. این منابع را کارشناسان خدمات مرجع تجاری از بخش علوم، فنـاوری و تجارت کتابخانهی کنگره جمع آوری کرده اند.می توانیـد در آدرس www.loc.gov/rr/business و با کلیک روی پیوند Internet Resource يا مستقيماً بـا رفتـن بـه آدرس /www.loc.gov/rr business/beonline/subjectlist.php به سایت دسترسی پیدا کنید.

این منبع مرجعی فوق العاده است که نه تنها فهرستی از شرکتهای فعال در صنایع مختلف، بلکه اطلاعات فراوانی در سایر زمینه ها ارائه کنـد. همچنین پیوندهایی بـه منابع واردات و صادرات، اطلاعات کشـور، تجارت بین المللی، تجارت الکترونیکی، نمایشـگاههای تجاری و… را با جزئیات فراوان ارائه کرده است.

برای اطلاع از صادرات آنلاین چگونه است؟ کلیک کنید.

🔔 پس از مطالعه مقاله لیست تامین کنندگان صادرات، در صورتی که سایت معتبر پیشنهاد می کنید و یا پرسشی در خصوص لیست تامین کنندگان صادرات دارید، می توانید با کارشناسان بازار نفت و گاز در میان بگذارید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *