قرارداد طراحی مهندسی فرانت اند بزرگترین میدان نفتی فراساحلی قطر

قرارداد طراحی مهندسی فرانت اند بزرگترین میدان نفتی فراساحلی قطر

به گزارش بازار نفت و گاز، قرارداد طراحی مهندسی فرانت اند بزرگترین میدان نفتی فراساحلی قطر منعقد شد. مک درموت برنده قرارداد FEED از NOC برای توسعه رویای قطر شد. مک درموت مسئول مطالعات FEED و محصولات قابل تحویل برای یک پروژه مهندسی، تدارکات، ساخت، نصب و راه اندازی (EPCIC) در رویا است.

قرارداد طراحی مهندسی

شرکت نفت شمال (NOC) یک قرارداد طراحی مهندسی فرانت اند (FEED) به مک درموت اینترنشنال برای فاز بعدی توسعه رویا، واقع در فراساحل قطر، اعطا کرده است.

رویا که قبلاً به عنوان توسعه فاز 3-گروه 1 الشاهین شناخته می شد، گفته می شود که بزرگترین میدان نفتی فراساحلی قطر است.

مفاد قرارداد

طبق این قرارداد، شرکت مهندسی مسئول مطالعات FEED و قابل تحویل برای یک پروژه مهندسی، تدارکات، ساخت، نصب و راه اندازی (EPCIC) است.

علاوه بر این، داده‌های خروجی فنی (داده‌های FEED) را ایجاد می‌کند، برنامه‌ریزی EPCIC و برآورد هزینه‌ها را ارائه می‌کند و یک برنامه کاری اولیه با بررسی‌های لازم در محل ایجاد می‌کند.

مک درموت گفت که پس از تکمیل قرارداد پیش از FEED انجام می شود، یکی از بزرگترین پروژه های FEED است که تا به حال انجام داده است.

قرارداد استراتژیک برای تجارت

طارق کاوش، معاون ارشد فراساحلی مک درموت در خاورمیانه گفت: این یک قرارداد استراتژیک برای تجارت دریایی ما در قطر و تغییر دهنده بازی برای مک درموت است، زیرا این بزرگترین FEED دریایی است که تا به حال در خاورمیانه دریافت کرده ایم.

همانطور که در مورد Pre-FEED با NOC بود، کار از مرکز عملیات بسیار ماهر ما در دوحه هدایت می شود و توسط دفتر مهندسی چنای ما پشتیبانی می شود.

مک درموت گفت که محدوده قرارداد FEED تضمین می کند که طراحی جدید تاسیسات سبز و اصلاحات فیلد قهوه ای با قوانین و مقررات قابل اجرا مطابقت دارد.

برنامه ریزی برای مدیریت کار در پروژه

این شرکت در حال برنامه ریزی برای مدیریت کار در پروژه رویا از دفتر دوحه خود با پشتیبانی دفتر مهندسی خود در چنای هند است.

نیل گانیون، مدیر کشور و معاون عملیات مک‌درموت قطر گفت: «این جایزه همکاری موفق ما با NOC را تقویت می‌کند و تداوم روابط تجاری ما با آنها را نشان می‌دهد.

با استفاده از تجربه جامع و دانش عمیق خود در بخش فراساحلی در قطر، ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری نزدیک با NOC برای کمک به توسعه شاهین، که بزرگترین میدان نفتی دریایی قطر است، هستیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *