تولید گاز طبیعی برای 2 میلیون خانوار بریتانیا

,
تولید گاز طبیعی برای 2 میلیون خانوار بریتانیا

به گزارش بازار نفت و گاز، نپتون انرژی تولید در چاه گاز سیگنوس 10 را آغاز کرد. با شروع تولید از چاه دهم، تاسیسات گازی سیگنوس که توسط نپتون اداره می شود، اکنون قادر به تولید گاز طبیعی کافی برای پاسخگویی به نیازهای تقریباً 2 میلیون خانوار بریتانیا است.

تولید گاز طبیعی برای بریتانیا

Neptune Energy و شریک آن Spirit Energy، امروز اعلام کردند که تولید از چاه دهم در میدان گازی Cygnus در جنوب دریای شمال بریتانیا آغاز شده است و منابع اضافی را برای خانه‌ها و مشاغل بریتانیا باز می‌کند.

تولید در تاسیسات گازی سیگنوس

با شروع تولید از چاه دهم، تاسیسات گازی سیگنوس که توسط نپتون اداره می شود، اکنون قادر به تولید گاز طبیعی کافی برای پاسخگویی به نیازهای تقریباً 2 میلیون خانوار بریتانیا است، که بر نقش مهم Cygnus در امنیت انرژی بریتانیا تأکید می کند.

Cygnus همچنین دارای یکی از کمترین شدت کربن در UKCS است، در حدود 4 کیلوگرم CO2/boe1.

منابع اضافی گاز برای بریتانیا

مدیر Neptune Energy در بریتانیا، Alan Muirhead، گفت: راه اندازی چاه 10th Cygnus یک نقطه عطف مهم برای این میدان است و از منابع اضافی گاز با کربن کمتر برای خانه‌ها و مشاغل بریتانیا پشتیبانی می‌کند.

تولیدات داخلی نقش مهمی در حمایت از امنیت انرژی در این کشور دارد و نپتون عرضه گاز به بریتانیا را از دارایی های ما در بریتانیا و دریای شمال نروژ به بریتانیا افزایش داده است.

پایان عملیات حفاری

عملیات حفاری توسط دکل جک آپ Prospector 1 Borr Drilling انجام شد، اولین دستگاه در ناوگان Borr که مجهز به فناوری هایی است که انتشار کربن و نیتروژن ناشی از عملیات را تا 95٪ و انتشار ذرات را تا بیش از 85٪ کاهش می دهد.

نپتون اکنون حفاری یازدهمین چاه در میدان سیگنوس را آغاز کرده است که انتظار می رود تولید آن در سه ماهه دوم امسال آغاز شود.

شرکای Cygnus: انرژی نپتون (اپراتور و 38.75٪)، انرژی روح (61.25٪)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *