عملیات جهانی در پایانه واردات LNG فیلیپین

عملیات جهانی در پایانه واردات LNG فیلیپین

به گزارش بازار نفت و گاز، ADNOC L&S عملیات جهانی را در پایانه واردات LNG فیلیپین گسترش می دهد. پس از ورود، Ish به عنوان یک واحد ذخیره سازی شناور (FSU) در PHLNG، اولین پایانه واردات LNG در فیلیپین راه اندازی می شود.

پایانه واردات LNG فیلیپین

ADNOC Logistics & Services (ADNOC L&S)، بازوی حمل و نقل و لجستیک دریایی ADNOC، امروز از پهلوگیری موفقیت آمیز حامل LNG، Ish، در پایانه واردات LNG (PHLNG) فیلیپین AG&P در خلیج باتانگاس خبر داد، زیرا به گسترش فعالیت های خود در سطح جهانی ادامه می دهد.

پس از ورود، Ish به عنوان یک واحد ذخیره سازی شناور (FSU) در PHLNG، اولین پایانه واردات LNG در فیلیپین راه اندازی می شود. شرکت تابعه AG&P، GasEntec، ظرف 5 ماه این کشتی را که ظرفیت 137500 متر مکعب دارد، به FSU تبدیل کرد. تامین، عملیات و نگهداری FSU توسط ADNOC L&S انجام خواهد شد.

اولین پایانه واردات LNG در فیلیپین

قرارداد چارتر Ish به AG&P، در سال 2022 امضا شد و 11 سال طول می کشد و امکان تمدید چهار سال دیگر وجود دارد. این ترتیب جریان درآمد ADNOC L&S FSU را تقویت می کند و طول عمر کشتی را افزایش می دهد و در عین حال انعطاف پذیری PHLNG را برای تامین LNG تضمین می کند. این قرارداد بر اساس یک منشور بلند مدت موجود بین ADNOC L&S و AG&P امضا شده است تا FSU دیگری در هند ارائه کند.

کاپیتان عبدالکریم الماسابی، مدیر عامل ADNOC L&S، گفت: مشارکت های موفق ارزش جدیدی را به صورت مشترک ایجاد می کند و تغییر کاربری کشتی ها طرحی برای ایجاد ارزش پایدار فراهم می کند. برای ADNOC L&S، این به معنای افزایش عمر عملیاتی کشتی ما و باز کردن جریان‌های درآمد جدید و فرصت‌های رشد است. برای AG&P، این به معنای استفاده از راه‌حل ذخیره‌سازی انعطاف‌پذیر برای ترمینال جدید LNG است که رونق اقتصادی و اجتماعی گسترده‌تری را تسریع می‌کند.

همکاری و نوآوری در بخش انرژی

مشارکت بین ADNOC L&S و AG&P اهمیت همکاری و نوآوری در بخش انرژی را برجسته می کند. از طریق این قرارداد، شرکت ها با یکدیگر همکاری می کنند تا انرژی مقرون به صرفه و قابل اعتماد را به فیلیپین و فراتر از آن بیاورند و در عین حال استانداردهای جدیدی را برای ایمنی و کارایی در صنعت تعیین کنند.

جوزف سیگلمن، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل AG&P گفت: AG&P به همکاری رو به رشد خود با ADNOC L&S افتخار می کند. با اتصال Ish به PHLNG برای یک دهه آینده یا بیشتر، AG&P با افتخار قرار است اولین ترمینال LNG را در فیلیپین افتتاح کند، یکی با مخزن شناور و در کوتاه مدت تقریباً برابر در خشکی، که تقریباً 100٪ در دسترس است.

از آنجایی که اولین محموله سوخت در ابوظبی و با حضور طولانی مدت Ish آغاز شد، ADNOC L&S در کنار AG&P و San Miguel، مشتری اصلی ما، نقشی محوری در آوردن انرژی پاک به فیلیپین ایفا می کند. ما مفتخریم که می بینیم رابطه بین امارات و فیلیپین به این شکل رشد می کند و PHLNG به عنوان یک مطالعه موردی اصلی است.

این کشتی بخشی از ناوگان متنوع ADNOC L&S متشکل از نزدیک به 245 کشتی متعلق به و تقریباً 600 کشتی در سال است. ADNOC L&S همراه با پایگاه لجستیکی 1.5 میلیون متر مربعی خود در ابوظبی و قابلیت های لجستیک یکپارچه آن، یکی از بزرگترین شرکت های حمل و نقل و لجستیک یکپارچه منطقه است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *