کمپین اکتشافی طلا در استرالیا

کمپین اکتشافی طلا در استرالیا

به گزارش بازار نفت و گاز، Gascoyne کمپین اکتشافی را در پروژه Dalgaranga در استرالیا آغاز می کند. پروژه طلای دالگارانگا بیش از 70000 اونس طلا برای سال مالی 2022 تولید کرد تا اینکه Gascoyne آن را در ماه نوامبر تحت مراقبت و نگهداری قرار داد تا ارزش زیرساخت و منابع گسترده خود را حفظ کند.

کمپین اکتشافی طلا

Gascoyne Resources قصد دارد تولید را در پروژه طلای Dalgaranga خود، واقع در 65 کیلومتری شمال غربی کوه مگنت در ناحیه مورچیسون در غرب استرالیا، آغاز کند.

شروع مجدد فعالیت های اکتشاف و ارزیابی این شرکت در پروژه های طلای دالگارانگا و یالگو به دنبال بودجه 50 میلیون دلاری است که در ماه گذشته به دست آورده است.

میزان تولید طلا

دالگارانگا بیش از 70000 اونس طلا برای سال مالی 2022 تولید کرد، قبل از اینکه در نوامبر 2022 تحت مراقبت و نگهداری قرار گیرد.

Gascoyne بازنشانی عملیاتی را برای حفظ ارزش زیرساخت‌های گسترده و پایگاه منابع خود در حین توسعه یک برنامه عملیاتی جدید و پایدار اجرا کرد.

کشف استثنایی طلا

این رویکرد مبتنی بر کشف استثنایی طلای Never Never است که در سال 2022 تنها در فاصله 1 کیلومتری از تأسیسات پردازش کربن موجود در شسته شده با ظرفیت 2.5 مگا تن در پاس و گودال روباز اصلی در دالگارانگا انجام شد.

Simon Lawson، مدیر عامل Gascoyne Resources گفت: ما در موقعیت بسیار خوبی برای حفاری یکی از بهترین سیستم‌های جدید طلای با عیار بالا که در سال‌های اخیر کشف شده‌ایم، هستیم و با یک استراتژی اکتشاف چند وجهی گسترده در حال حاضر پیرامون آن ذخیره کلیدی، ما در حال انجام است. انتظار می رود که اونس های درجه بالا بیشتری را در کوتاه مدت باز کنید.

پتانسیل با درجه بالا

Never Never با هر حفاری رشد نمی کند، پتانسیل با درجه بالایی از آنالوگ Never Never در فاصله 400 متری در انتهای شمالی گودال Gilbey واقعا هیجان انگیز است. بررسی ژئوفیزیک SAM ما مانند روشن کردن یک چراغ در یک تاریکی خواهد بود.

ما برنامه اکتشاف خود را طوری طراحی کرده‌ایم که نتایج قابل قبولی در بازه‌های زمانی قابل مدیریت با هدف قرار دادن نتایج برجسته داشته باشیم. ما مشخص کرده‌ایم که در مواقعی که به نتایج نیاز داریم کجا باید حفاری کنیم و انتظار داریم چه چیزی را ارائه دهیم. سال 2023 سال بزرگی برای تیم کوچک ما خواهد بود و ما شروعی بسیار خوب داریم.

کمپین اکتشافی جدید

کمپین اکتشافی جدید این شرکت بر روی ذخایر طلای Never Never که اخیراً کشف شده است، متمرکز است که به سمت جنوب غربی برخورد کرده و فرو می‌رود.

Never Never یک ذخایر طلای با عیار 303000 اونس است که در Mining Lease M59/749، در شمال گودال Gilbey موجود است.

به گفته این شرکت، Never Never با اکتشاف شمال گیلبی از نظر تنور، ضخامت کانی‌سازی، کانی‌شناسی، مقیاس، جهت‌گیری و ساختار میزبان متفاوت است.

Gascoyne گفت: Never Never دارای عیار بالاتری نسبت به بدنه‌های معدنی تعریف‌شده قبلی در Dalgaranga است و به نظر می‌رسد ساختاری، تاشو و میزبان برشی‌تر است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *