توسعه میدان گازی هارتسف

توسعه میدان گازی هارتسف

به گزارش بازار نفت و گاز، هارتس هد گزارش انتخاب مفهومی توسعه گاز فاز اول هارتسف را ارائه می دهد. نقطه عطف اصلی در توسعه مرحله ای منطقه مجوز P2607 Hartshead در حوضه گاز جنوبی بریتانیا به دست آمده است.

توسعه میدان گازی

Hartshead Resources NL (Hartshead، HHR یا شرکت) با خوشحالی اعلام می کند که این شرکت گزارش انتخاب مفهومی فاز اول (CSR) خود را برای توسعه میدان گازی Anning و Somerville به اداره انتقال دریای شمال (NSTA) ارائه کرده است. نقطه عطف مادی در توسعه شرکت در دارایی‌های حوزه گاز جنوبی بریتانیا.

CSR مفهوم توسعه ترجیحی را در مقایسه با سایر گزینه‌های توسعه بالقوه رتبه‌بندی می‌کند و شامل شرح مفصلی از تفسیر زیرسطحی، چاه‌های توسعه برنامه‌ریزی‌شده، پیش‌بینی‌های تولید و تأسیسات، مسیرهای انتقال گاز به بازار، QHSE، و جنبه‌های تجاری و اقتصادی توسعه با پیشرفت شرکت به سمت تولید.

توسعه چاه تولید گاز

مفهوم توسعه انتخاب شده شامل شش چاه تولیدی از دو پلتفرم نصب معمولی بدون سرنشین (NUI) با قابلیت اتصال سیمی در Anning و Somerville است. این سکوها سپس زیردریایی را به زیرساخت های شخص ثالث برای حمل و نقل و پردازش و ورود به شبکه گاز بریتانیا متصل می کنند.

این شرکت اکنون توسعه میدان‌های گازی Anning و Somerville را به مرحله “تعریف مفهوم” با مهندسی و طراحی Front End (FEED) که انتظار می‌رود در ماه‌های آینده آغاز شود، همراه با آماده‌سازی برای تامین مالی پروژه توسعه فاز یک خواهد بود.

تولیدکننده گاز

کریس لوئیس، مدیر عامل شرکت، اظهار داشت: هر نقطه عطفی مانند این یک گام فراتر به سمت تبدیل شدن هارتس هد به یک تولیدکننده گاز بریتانیا و ایفای نقش ما در امنیت انرژی و انتقال انرژی بریتانیا است. مشاهده شکل‌گیری پروژه توسعه، و داشتن یک برنامه توسعه واضح و شناسایی مسیر خروج، پس از همه کار سختی که تیم تاکنون انجام داده است، بسیار خوشحال کننده است. من اکنون مشتاقانه منتظر فاز بعدی و ارائه طرح نهایی توسعه میدان در اواخر امسال هستم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *