اتصال هیبریدی بین آلمان و دانمارک

اتصال هیبریدی بین آلمان و دانمارک

به گزارش بازار نفت و گاز، Amprion و Energinet بر سر همکاری نزدیک برای اتصال هیبریدی بین آلمان و دانمارک توافق کردند. این اتصال دهنده امنیت عرضه را در دانمارک، آلمان و اروپا از طریق گزینه های انعطاف پذیری بین المللی افزایش می دهد.

اتصال هیبریدی آلمان و دانمارک

اپراتور سیستم انتقال دانمارکی Energinet و همتای آلمانی آنها Amprion یادداشت تفاهمی برای بررسی چشم اندازهای توسعه یک اتصال هیبریدی بین دو کشور امضا کردند. این اتصال دهنده سهم مهمی در دستیابی به بی طرفی و رفاه آب و هوایی از طریق عرضه ایمن در هر دو کشور و در سراسر اروپا خواهد داشت. علاوه بر این، کمک به اهداف گسترش باد و ایجاد یک شبکه دریایی در دریای شمال به دست خواهد آمد.

ایجاد اتصال دهنده

اپراتورهای سیستم انتقال آمپریون و انرژینت اثرات مثبتی را برای هر دو کشور از طریق ایجاد یک اتصال دهنده پیش بینی می کنند. این اتصال دهنده امنیت عرضه را در دانمارک، آلمان و اروپا از طریق گزینه های انعطاف پذیری بین المللی افزایش می دهد.

اتصال بین دانمارک و آلمان گام مهمی در جهت بهره‌برداری از پتانسیل عظیم انرژی بادی در دریای شمال و اتصال آن به سرزمین اصلی اروپا است، در نتیجه تامین انرژی تجدیدپذیر برای خانوارها و صنعت درست در قلب آلمان و اروپا که در آینده است. توماس اگبو، مدیر عامل Energinet می گوید: تقاضا رشد خواهد کرد.

آمپریون و انرژی نت قصد دارند جزیره انرژی دریای شمال دانمارک را به شبکه انتقال آلمان از طریق هاب ها و شبکه های دریایی آینده در بخش آلمانی دریای شمال متصل کنند. از طریق اتصال، برق سبز مازاد را می توان از جزیره انرژی دانمارک در دریای شمال به طور مستقیم به مراکز بار در آلمان منتقل کرد. اثرات رفاهی اضافی ناشی از کاهش انتشار گازهای گلخانه ای، افزایش ادغام بازار اروپا و مشاغل جدید است.

دریای شمال به عنوان نیروگاه سبز اروپا

تقاضا برای انرژی الکتریکی افزایش می‌یابد زیرا برق‌رسانی عامل اصلی کربن‌زدایی سیستم انرژی است. اتصال بین دانمارک و آلمان گام مهمی در جهت دستیابی به اهداف آب و هوایی در اروپا خواهد بود، زیرا نیازهای فزاینده انرژی الکتریکی را در نظر می گیرد. با افزایش ظرفیت‌های حمل‌ونقل بین کشورها، می‌توانیم انرژی‌های تجدیدپذیر بیشتری را در سیستم انرژی ادغام کنیم.

اتصال ترکیبی بین دانمارک و آلمان یک بلوک ساختمانی مهم برای تبدیل دریای شمال به “نیروگاه برق سبز اروپا” و در عین حال ایجاد اولین شبکه دریایی بین المللی در دریای شمال است. این اتصال هیبریدی جزیره انرژی دانمارک در دریای شمال را به یک شبکه بادی فراساحلی آلمان در شمال متصل می کند. این اتصال دهنده به دو اپراتور سیستم انتقال گزینه های مختلفی را برای حفظ فرکانس و ولتاژ در سیستم های انتقال مربوطه در همه زمان ها ارائه می دهد.

همکاری Esbjerg

در یک مقاله تخصصی، شرکای همکاری Esbjerg ارائه کرده اند که چگونه می توان به گسترش انرژی بادی دریایی در اروپا، به شیوه ای هماهنگ و پایدار، اما همچنین از نظر فنی و اجتماعی-اقتصادی کارآمد، دست یافت. علاوه بر Energinet و Amprion، این همکاری شامل سایر اپراتورهای سیستم انتقال و شرکت های انرژی از بلژیک، هلند و آلمان می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *