نصب OSS برای جمع آوری انرژی پاک

نصب OSS برای جمع آوری انرژی پاک

به گزارش بازار نفت و گاز، Heerema در بالای ایستگاه فرعی در مزرعه بادی فراساحلی Baltic Eagle نصب می کند. نقش OSS جمع آوری کل انرژی پاک تولید شده توسط توربین های مزرعه بادی فراساحلی آلمان است که پیش بینی می شود حدود 1.9 تراوات ساعت در سال باشد و ولتاژ تغذیه را قبل از تغذیه آن به شبکه برق خشکی در شبکه Lubmin تبدیل کند.

نصب OSS

ایبردرولا از تکمیل نصب پست فوق‌ساحلی (OSS) مزرعه بادی فراساحلی عقاب بالتیک 476 مگاواتی خود در آب‌های دریای بالتیک در آلمان خبر داد. این نصب توسط شرکت هلندی Heerema Marine Contractors با استفاده از کشتی نصب Thialf اجرا شده است.

ایبردرولا و اپراتور سیستم انتقال 50 هرتز در ماه می 2021 توافقنامه ای برای همکاری در ساخت، نصب و راه اندازی OSS برای مزرعه بادی فراساحلی آلمان امضا کردند.

جمع آوری انرژی پاک

نقش OSS جمع آوری انرژی پاک تولید شده توسط توربین های بادی و تبدیل ولتاژ تغذیه قبل از تغذیه آن به شبکه برق خشکی در نقطه اتصال شبکه Lubmin است.

انتظار می رود که کل برق تولید شده را جمع آوری و صادر کند که پیش بینی می شود سالانه حدود 1.9 تراوات ساعت باشد. این پست دارای یک پایه و یک قسمت بالایی است که دارای یک ماژول چند طبقه بسته از پنج عرشه برای قرار دادن ترانسفورماتورها و تجهیزات الکتریکی است.

تأمین انرژی پایدار

آیریس استمپفل، مدیر بخش فراساحلی Iberdrola Deutschland و معاون مدیرعامل این شرکت گفت: پست دریایی یک قطعه کلیدی از فناوری برای تأمین انرژی پایدار برای صدها هزار خانوار و برای کربن زدایی صنعت آلمان است. ما بسیار خوشحالیم که طبق برنامه ریزی به این نقطه عطف در همکاری نزدیک با 50 هرتز دست یافتیم.

با تکمیل نصب پست، Iberdrola انتظار دارد فاز فراساحلی را برای آماده سازی OSS برای انرژی‌دهی آغاز کند. پس از انرژی‌دهی، نصب تک‌پایل‌هایی انجام می‌شود که توربین‌های بادی با قطعات انتقال به آن‌ها متصل می‌شوند.

انتقال انرژی پاک تولید شده

پس از اتصال به شبکه، انرژی پاک تولید شده توسط توربین‌های بادی از طریق کابل‌های بین‌آرایه‌ای به پست دریایی منتقل می‌شود. سپس پست آن را از 66 کیلو ولت به 220 کیلو ولت تبدیل می کند و از طریق دو کابل فشار قوی زیر دریا در فاصله 90 کیلومتری به نقطه فرود لوبمین به شبکه انتقال 50 هرتز منتقل می کند. ایبردرولا انتظار دارد در سال 2024 عملیات خود را در مزرعه بادی فراساحلی بالتیک آغاز کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *