نصب توربین در مزرعه بادی فراساحلی آلمان

نصب توربین در مزرعه بادی فراساحلی آلمان

به گزارش بازار نفت و گاز، RWE نصب توربین را در مزرعه بادی فراساحلی Kaskasi تکمیل می کند. انتظار می رود مزرعه بادی فراساحلی آلمان تا پایان سال به طور کامل به بهره برداری برسد و برق سبز را برای تامین انرژی بیش از 400000 خانوار در سال تولید کند.

نصب توربین در مزرعه بادی فراساحلی

شرکت انرژی آلمانی RWE نصب آخرین توربین را در مزرعه بادی دریایی 342 مگاواتی کاسکاسی خود واقع در دریای شمال آلمان به پایان رساند. آخرین توربین در 35 کیلومتری شمال جزیره هلیگولند نصب شد.

تامین برق سبز شبکه

به گفته RWE، بیش از دو سوم 38 توربین بادی SG 8.0-167 DD نصب شده در مزرعه بادی فراساحلی آلمان، برق سبز را به شبکه تامین می‌کنند. انتظار می رود مزرعه بادی فراساحلی Kaskasi تا پایان سال به طور کامل به بهره برداری برسد و برق سبز تولید کند که می تواند انرژی بیش از 400,000 خانوار را در سال تامین کند.

نصب مداوم توربین‌های بادی

Sven Utermöhlen، مدیرعامل شرکت بادی فراساحلی RWE Renewables گفت: به همراه شرکت‌های شریک ما، تیم ما به طور مداوم نصب توربین‌ها را در ششمین مزرعه بادی ما در سواحل آلمان پیش برد. از ماه جولای، در مجموع 38 توربین بادی با موفقیت در جزیره هلیگولند نصب شده است.

این دقیقاً همان عزمی است که ما به آن نیاز داریم، زیرا گسترش سریعتر فراساحلی به ما امکان می‌دهد به اهداف آب و هوایی خود و همچنین حاکمیت انرژی بیشتر دست یابیم.

مزرعه بادی فراساحلی آلمان

مزرعه بادی فراساحلی آلمان مساحتی در حدود 17.4 کیلومتر مربع در اعماق آب در محدوده 18 متر و 25 متر را اشغال می کند. تخمین زده می شود که عمر عملیاتی آن حداقل 25 سال باشد.

پروژه آزمایشی تیغه های روتور

RWE گفت که این پروژه به صورت آزمایشی اولین تیغه های روتور قابل بازیافت تولید شده توسط Siemens Gamesa را در جهان اجرا می کند. با چهار مزرعه بادی فراساحلی دیگر در حال توسعه در سواحل آلمان، RWE قصد دارد تا سال 2030 ظرفیت بادی فراساحلی جهانی خود را از 3 گیگاوات به 8 گیگاوات افزایش دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *