بررسی خط لوله ژئوفیزیکی میدان گاز دریایی

,
بررسی خط لوله ژئوفیزیکی میدان گاز دریایی

به گزارش بازار نفت و گاز، Gardline قراردادی را برای بررسی خط لوله ژئوفیزیکی در دریای شمال انگلستان منعقد کرد. Gardline قرارداد را از Hartshead Resources و شرکای آن برای یک بررسی ژئوفیزیکی مسیرهای خط لوله، که توسعه میدان Anning و Somerville را در پی یک فرآیند مناقصه و ارزیابی رقابتی پوشش می‌دهد، منعقد کرده است.

بررسی خط لوله ژئوفیزیکی

Hartshead Resources و شریک JV آن Rockrose Energy قراردادی برای بررسی خط لوله ژئوفیزیکی میدان های Anning و Somerville در دریای شمال بریتانیا به Gardline اعطا کرده اند.

Gardline، ارائه‌دهنده بررسی‌های ژئوفیزیکی و زیست‌محیطی دریایی، پس از مناقصه رقابتی و ارزیابی فنی و تجاری پیشنهادات، قرارداد را منعقد کرده است.

تماس برای بررسی ژئوفیزیکی در درجه اول با هدف تأیید شرایط خاک بستر و زیر بستر دریا برای نصب یک مسیر خط لوله صادراتی از Anning و Somerville است.

بررسی چند منظوره

Gardline در نظر دارد MV Ocean Observer را که یک کشتی 80.4 متری بررسی چند منظوره است برای کارهای تحت قرارداد مستقر کند.

کریس لوئیس، مدیرعامل هارتس‌هد گفت: «بررسی مسیر خط لوله گامی حیاتی در تعهد ما به توسعه زیرساخت‌های انرژی پایدار و در عین حال اولویت‌بندی ایمنی و حفظ محیط زیست است.

ما متعهد به همکاری نزدیک با جوامع محلی و سهامداران هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که پروژه خط لوله ما با بالاترین استانداردهای ایمنی، کارایی و مسئولیت زیست محیطی مطابقت دارد.

مایلم دوباره از تیم هارتس هد برای تمام کارهایشان که به سرعت توسعه ما را به جلو می‌برند و شریک جوینت ونچر ما، RockRose، برای حمایتشان تشکر کنم.»

بررسی میادین گازی

میادین گازی Anning و Somerville، واقع در سواحل بریتانیا در مجوز تولید Seaward P2607، متعلق به شرکت نفت و گاز استرالیایی Hartshead Resources است.

Gardline Ocean Observer را به مناطق میدانی Anning و Somerville بسیج خواهد کرد تا بررسی خط لوله را در سپتامبر 2023 آغاز کند.

این بررسی از یک پژواک چند پرتوی تعبیه شده در بدنه، سونار سونوگرافی جانبی که در ارتفاع 8 متری بالای بستر دریا بکسل می شود و سونار مغناطیس سنج با پشتی پیگی به سمت سونار استفاده می کند.

همچنین برای جمع‌آوری نمونه‌ها در 6 متری زیر بستر دریا، از یک پروفیل‌کننده زیرپایین، دوربین‌های محیطی، نمونه‌برگیر محیط‌زیستی، همراه با ویبروکورر و سیستم mini-CPT استفاده می‌کند.

بررسی ژئوفیزیک

مدیر عامل Viaro Energy فرانچسکو مازاگاتی گفت: ما از پیشرفت های حاصل شده در توسعه Anning و Somerville تاکنون بسیار خوشحال بوده ایم.

کارآیی که NSTA با آن قرارداد را تأیید کرد، نقاط عطف مهم اخیر و این ایمن سازی بررسی ژئوفیزیک گواهی بر توانایی های هر دو تیم Hartshead و Rockrose است و من از کار و همکاری همه قدردانی می کنم.

ما در حال حاضر در حال آماده سازی درخواست خود برای بهره برداری از میادین هستیم و انتظار داریم که FID در اواخر سال به همین راحتی پیش برود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *