راه اندازی اولین پایانه گاز مایع شناور در آلمان

,
راه اندازی اولین پایانه گاز مایع شناور در آلمان

به گزارش بازار نفت و گاز، TotalEnergies راه اندازی پایانه LNG Deutsche Ostsee را اعلام کرد. به گفته اپراتور Deutsche ReGas، ترمینال LNG اولین و تنها پایانه گاز مایع شناور کاملاً خصوصی تا به امروز در آلمان است.

راه اندازی اولین پایانه گاز مایع شناور

TotalEnergies راه اندازی پایانه واردات LNG Deutsche Ostsee در لوبمین در سواحل دریای بالتیک آلمان را راه اندازی کرده است. شرکت انرژی فرانسه یک واحد ذخیره سازی شناور و تبدیل مجدد گاز (FSRU) به پایانه گاز طبیعی مایع (LNG) کمک کرده است. علاوه بر این، TotalEnergies LNG را برای پروژه تامین خواهد کرد.

پایانه واردات ال ان جی Deutsche Ostsee با حضور اولاف شولز، صدراعظم فدرال آلمان افتتاح شد.

تنها پایانه گاز مایع شناور خصوصی

به گفته Deutsche ReGas، ترمینال LNG اولین و تنها پایانه گاز مایع شناور کاملاً خصوصی است که تا به امروز در آلمان تأمین مالی می شود.

ماه گذشته، TotalEnergies واحد ذخیره سازی شناور نپتون و گازسازی مجدد خود را به Deutsche ReGas تحویل داد. ظرفیت گازی‌سازی مجدد این کشتی پنج میلیارد متر مکعب گاز در سال است که برای تامین نزدیک به 5 درصد از تقاضای آلمان کافی است.

بحران تاریخی عرضه گاز

استفان میشل، رئیس گاز، انرژی های تجدیدپذیر و انرژی توتال انرژی گفت: اروپا با بحران تاریخی عرضه گاز ناشی از کاهش شدید جریان از روسیه مواجه است. از ابتدای این بحران، TotalEnergies مجموعه LNG خود را که گسترده و منعطف است، برای ارسال LNG موجود به اروپا و استفاده از ظرفیت 18 میلیون تن گازرسانی مجدد خود بسیج کرده است.

راه اندازی ترمینال لوبمین

به لطف راه اندازی ترمینال لوبمین، TotalEnergies می تواند به این تلاش بیفزاید و واردات خود به اروپا را به بیش از 20 میلیون تن در سال یا حدود 15 درصد از ظرفیت گازی سازی مجدد قاره افزایش دهد. ما خوشحالیم که از این پروژه حمایت می کنیم که به آلمان و اروپا اجازه می دهد تا تامین گاز را تضمین کنند.

اکتبر گذشته، به دنبال روش فصل باز دویچه ریگاز، TotalEnergies ظرفیت گازی سازی مجدد 2.6 میلیارد متر مکعب گاز در سال را منعقد کرد. گفته می شود که دومی تحویل LNG را از سبد یکپارچه جهانی خود به پایانه واردات LNG Deutsche Ostsee آغاز کرده است.

ترمینال جدید LNG شناور

MET Group، یک شرکت انرژی مستقر در سوئیس، اعلام کرد که ظرفیت های LNG الزام آور بلندمدت را در ترمینال جدید LNG شناور تضمین کرده است.

این شرکت سوئیسی گفت که قابلیت واردات LNG از طریق پایانه LNG آلمان به طور قابل توجهی مکمل پیشنهاد آن به همه مشتریان و افزایش امنیت تامین انرژی برای منطقه خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *